Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

11
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку запрошує до обговорення Першочергового плану дій з розвитку промисловості України
13.06.2017 | 11:23 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Незалежний аналітичний центр “Український інститут майбутнього”, на запит Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, підготував пропозиції до Першочергового плану дій з промислового розвитку України.

Першочерговий план дій - це 21 пропозиція для Кабінету міністрів, міністерств та Парламенту, які, за оцінкою “Українського інституту майбутнього”, у разі успішного виконання дозволять залучити $2,3 млрд інвестицій та створити додаткових $4,3 млрд ВВП.

Першочерговий план дій створений на основі ґрунтовного аналізу стану справ у шести ключових галузях промисловості (добувна, металургійна, хімічна та нафтохімічна, харчова промисловості, електроенергетика, машинобудування). Він також містить пропозиції цільових показників роботи кожної галузі на 2017-2018 рік, інструменти досягнення цих показників та економічний ефект від застосування заходів економічної політики.

“Український інститут майбутнього проаналізував пропозиції підприємств, галузевих асоціацій, експерти особисто зустрілися з керівниками підприємств”, - пояснює Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів. - “Деякі пропозиції промисловців суперечать одне одному - це природньо. Але завдання Міністерства зараз -  виправити усі невідповідності, для цього проведемо масштабне обговорення із зацікавленими сторонами та експертами”.

Аналіз для Першочергового плану дій проводився на основі досліджень відкритих даних, анкетування підприємств, галузевих асоціацій, інтерв’ю з керівниками підприємств.

Наразі Першочерговий план спрямовано Національному комітету з промислового розвитку для опрацювання.

З повним текстом Першочергового плану дій з розвитку промисловості України можна ознайомитись тут: http://bit.ly/2s5o9ZM.

Пропозиції та коментарі до Першочергового плану дій надсилайте на адресу chernykh@me.gov.ua з темою листа “Коментарі до Першочергового плану дій з промислового розвитку”. 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json