Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
IMG_7723.JPG
У Мінекономрозвитку обговорили Державну стратегію регіонального розвитку до 2020 року
26.07.2013 | 14:47 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Мінекономрозвитку розробило і представило Державну стратегію регіонального розвитку до 2020 року  – базовий документ, що разом з іншими стратегічними документами, створює для країни дієве підґрунтя для подальшого впровадження політичних, управлінських та соціально-економічних реформ. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов 26 липня на засіданні Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку, де розглядався проект Стратегії.

Нині діюча стратегія була прийнята майже 10 років тому. Аналіз, здійснений фахівцями Мінекономрозвитку, показав, що регіони країни демонструють різну адаптацію до викликів сучасності та виявив прорахунки регіональної політики.

«Хочу підкреслити важливість нашої роботи. Особлива роль Комісії обумовлена, насамперед, складністю завдань, пов’язаних із формуванням та реалізацією ефективної регіональної політики. Економіки регіонів відчувають на собі вплив низки негативних макроекономічних чинників. Це вимагає оперативного реагування та корегування механізмів державної регіональної політики з урахуванням європейського досвіду у сфері регіонального розвитку», - сказав Ігор Прасолов.

За словами Міністра, Президент України поставив перед Урядом чітке завдання:  запровадити на практиці нову регіональну політику на основі нового формату відносин регіонів із центром, що ґрунтується на зростанні ініціативи та відповідальності влади на всіх рівнях. Цей механізм, з одного боку, має стимулювати використання внутрішнього потенціалу кожного регіону, а з іншого -  забезпечити розповсюдження розвитку від економічно сильних центрів на всі регіони. Таким чином можна буде мінімізувати негативні явища проблемних територій.

Керівник Управління програм допомоги в Україні Представництва ЄС в Україні Ендрю Разбаш привітав позитивну роботу Міністерства економічного розвитку і торгівлі зі структурами ЄС.

«Стратегія яка сьогодні розроблена у тому числі і за нашою участю, це, безумовно, крок уперед. Вона відповідає цілям регіональної політики Євросоюзу», - сказав Ендрю Разбаш.

Учасники засідання визначили подальші кроки у роботі для того, щоб повністю підготувати Стратегію для подання в Уряд на затвердження.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json