Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

27
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
IMG_2083 авст.JPG
Торговельно-економічне співробітництво між Україною і Австрією має значний потенціал
25.04.2013 | 09:38 | Прес-служба Мінекономрозвитку

У 2012 році вдалося створити надійний фундамент для продовження перетворень і модернізації нашої країни у 2013 році. На цьому наголосив 24 квітня Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході зустрічі з Послом Австрії в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом.

«Уряд постійно працює у напрямі створення сприятливих умов для залучення інвестицій. Велику увагу зосереджено на забезпеченні рівного захисту прав, інтересів і майна суб'єктів інвестиційної діяльності незалежно від форм власності, розвитку міжнародного економічного співробітництва та сприятливого бізнес клімату в Україні. Актуальним питанням для нас також є вдосконалення та забезпечення широкого застосування механізмів державно-приватного партнерства», - сказав Ігор Прасолов.

Він зазначив, що Республіка Австрія є важливим торговельним та інвестиційним партнером України. Минулоріч за обсягами двосторонньої торгівлі товарами та послугами між Україною та країнами Європи Австрія посіла 11 місце, а у сфері інвестиційного співробітництва - 5 місце. У 2012 р. (порівняно з 2011 р.) товарообіг товарами та послугами між Україною та Австрією склав 1,64 млрд. дол. США.

За словами Міністра, одним з основних інструментів двосторонніх торговельно-економічних відносин є Українсько-австрійська змішана комісія з питань торговельно-економічних зв’язків.

«Останнє засідання відбулось у квітні минулого року і надало поштовх поглибленню і розширенню наших торговельно-економічних стосунків», - акцентував Ігор Прасолов.

У свою чергу Посол Австрії відзначив: «Австрія входить у п’ятірку найбільших іноземних інвесторів України і має давні традиції діяльності в Україні, передусім це банківська та фінансова сфери. Ми дуже задоволені, що у Вашій особі ми маємо співголову змішаної україно-австрійської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва і за погодженням наших сторін наступне засідання цієї комісії відбудеться у вересні цього року у Відні», - додав Вольф Дітріх Хайм.

Сторони, серед іншого, обговорили також проблемні питання австрійських інвесторів.

Посол Австрії відзначив активізацію двосторонніх економічних відносин, поінформувавши, зокрема про "Дні Києва у Відні" та українсько-австрійський бізнес-форум, які щойно відбулись у столиці Австрії, де 70 австрійських і 25 українських компаній і підприємств обговорили шляхи майбутньої співпраці.

Міністр запевнив австрійську сторону у зацікавленості нашої держави у подальшому розвитку торговельно-економічних відносин з Австрією та створенні сприятливого бізнес-середовища для іноземних інвесторів.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json