Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
IMG_7859.JPG
Активно розвивається виробнича кооперація між Україною і Білоруссю
30.07.2013 | 17:01 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Протягом нинішнього року співпраця між Україною і Республікою Білорусь почала розвиватися більш динамічно. На цьому було наголошено 30 липня у ході зустрічі Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігоря Прасолова з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Валентином Величко.

    «Наші стосунки успішно продовжують розвиватися. За 5 місяців товарообіг між Україною і Білоруссю склав 2,3 млрд. дол. І ми будемо намагатися збільшити показники», - сказав Міністр Ігор Прасолов.

    В ході зустрічі сторони обговорили деталі Плану спільних заходів («Дорожньої карти») на 2013-2015 роки з розвитку співробітництва та розширення виробничої кооперації. Ігор Прасолов зазначив, що наприкінці червня остаточний варіант Плану був направлений на узгодження білоруській стороні. Учасники зустрічі наголосили, що домовленості, яких досягнуто протягом низки зустрічей у цьому році (у тому числі і на найвищому рівні), вже дали перші успішні результати: активно розвивається виробнича кооперація між двома країнами, гарні перспективи зі створення спільних підприємств, наприклад, зернозбиральних комбайнів «Скіф» в Херсоні.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні назвав показовим прикладом успішності українсько-білоруського партнерства гарну роботу, яку продемонстрували 80 білоруських комбайнів під час збиральної кампанії в Одеській області.  Також, Валентин Величко аналізуючи перші результати співпраці, зазначив, що за попередніми даними товарообіг демонструє тенденцію до зростання.

    «Ці зустрічі дають певний імпульс. Переговорні процеси, які тривають між нашими країнами, показують, що є зацікавленість з обох сторін. Україна для нас є твердим стратегічним партнером і упевнено посідає 2 місце після Російської Федерації. Ми завжди знаходимо повне розуміння і зацікавленість з вашого боку і ми аналогічно теж стараємось, наші суб’єкти господарювання висловлюють задоволення від співпраці», - сказав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Білорусь. 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json