Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

21
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд виділив додаткові кошти для допомоги населенню, яке постраждало внаслідок повені у Чернівецькій області
18.09.2020 | 15:57 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

16 вересня Урядом прийнято рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету додатково 432 млн 848 тис гривень для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні в Чернівецькій області.

Кошти будуть спрямовані на  відновлення освітніх та медичних закладів, проведення аварійно-відновлювальних робіт автомобільних доріг та мостів, об’єктів водовідведення та берегоукріплювання. 

 “Уряд продовжує вживати заходів щодо забезпечення фінансової підтримки областей, на території яких виникла надзвичайна ситуація у червні цього року. Надважливим завданням для нас є максимальне сприяння відновленню повноцінної життєдіяльності  постраждалого населення”, - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Нагадаємо, що в липні 2020 року Уряд виділив 32,76 млн грн Чернівецькій облдержадміністрації  для здійснення першочергових заходів з ліквідації наслідків повені, зокрема виплати матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню для забезпечення належних умов проживання. 

Мінекономіки висловлює вдячність профільній заступниці Міністра Світлані Панаіотіді та Департаменту економіки безпеки та оборони за підготовку розпорядження, що дозволить пришвидшити ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації.

Довідково:

З 12 травня по 22 червня 2020 року на території Чернівецької області значно погіршились погодні умови, внаслідок чого було завдано збитків інфраструктурі та приватному сектору 10-ти районів (Вижницький, Герцаївський, Глибоцький, Кіцманський, Новоселицький, Путильський, Сторожинецький, Заставнівський, Хотинський, Сокирянський) та м. Чернівці. Відповідно до експертного висновку ДСНС від 30.06.2020 № 4-2020 надзвичайна ситуація, яка сталася на території Чернівецької області, класифіковано як надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json