Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

06
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд призначив нового заступника Тимофія Милованова
18.09.2019 | 13:58 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 18 вересня, на своєму засіданні, Уряд призначив Сергія Ніколайчука заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, який відповідатиме за макроекономічний аналіз та прогнозування.

“Перед міністерством стоїть амбітна задача -  посилення аналітичної підтримки прийняття рішень з економічної політики. Рішення мають базуватися на кількісному аналізі, а не на «відчуттях». Я докладу максимум зусиль для розбудови такої системи всередині міністерства та посилення його аналітичної спроможності”, - прокоментував своє призначення Сергій Ніколайчук.                                                

Сергій Ніколайчук  отримав ступінь магістра з економіки в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2004 році. Там же у 2008 році захистив дисертацію та отримав ступінь кандидата економічних наук.         

До призначення на посаду працював директором департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України. Є експертом у галузі монетарної політики, макроекономіки та макроекономічного моделювання.    

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json