Міністерство економіки України

Тимофій Милованов, Інна Мєтєлєва та Тарас Висоцький з журналістами обговорили питання аграрної політики

фото

Сьогодні, 9 жовтня, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов разом зі своїми заступниками Інною Мєтєлєвою та Тарасом Висоцьким провели зустріч з журналістами. У ході розмови Тимофій Милованов окреслив головні завдання земельної реформи.

 "Говорячи про відкриття прозорого обігу землі, ми ставимо за мету два важливі завдання: вирівняти права власників паїв, щоб вони могли вільно розпоряджатися своєю землею, та передати землю, що наразі у власності держави, місцевим громадам. Ми щиро хочемо, щоб власники паїв стали багатшими, але досягти цього можна тільки через чесну, ринкову конкуренцію", - зазначив Тимофій Милованов.

Окрім того Міністр наголосив, що в основі всіх реформ, які  впроваджує Міністерство є чотири важливі принципи, зокрема: створення робочих місць,  продовольча безпека, харчова безпека, розвиток регіонів, зокрема українського села. 

 Також у ході дискусії заступник Міністра Тарас Висоцький, коментуючи питання спрощення доступу до кредитних ресурсів малим виробникам, зазначив, що підтримка доступу до фінансування малих виробників є одним з пріоритетів Міністерства. 

“Для того, щоб спростити українським виробникам доступ до фінансування та допомогти розвивати свою справу, ми активно  комунікуємо з банками та плануємо розробити різні моделі спрощеного кредитування. Також одним з інструментів є запуск Фонду часткового гарантування кредитів, який має спростити надання займів для тих виробників, які не мають заставного майна. Крім того, ми пропонуємо програму компенсації відсоткової ставки кредитів аграріям в рамках державної підтримки”, - зазначив Тарас Висоцький.   

Заступниця Міністра Інна Мєтєлєва, яка відповідає за сільський розвиток, питання міжнародної співпраці та взаємодії, проекти міжнародної технічної допомоги та інформаційно-аналітичний блок, відповіла на питання щодо розвитку  сільського господарства,  харчової промисловості та створення аграрного реєстру.

“Ми також  паралельно  працюємо з проектами  міжнародної технічної допомоги та міжнародними інститутами, адже наш спільний акцент - це створення ланцюгів високої доданої вартості на рівні регіонів для фермерів та невеликих сільгоспвиробників. Також в проектах йдуть перемовини про залучення мікрофінансування, і ця допомога також буде запропонована для ринку”, - розповіла Інна Мєтєлєва.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json