Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Опубліковано брошуру про майбутню зону вільної торгівлі між ЄС та Україною
09.07.2013 | 18:00 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Представництво Європейського Союзу в Україні, разом з Міністерством закордонних справ України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, опублікували українську версію путівника щодо Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між ЄС та Україною. 

Брошура націлена на те, аби дати читачам належне розуміння змісту розділів Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, які стосуються створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ).

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом є однією з найамбітніших двосторонніх угод, які укладав будь-коли Євросоюз.

ПВЗВТ надасть Україні ефективні інструменти та можливості для модернізації її торговельних відносин та економічного розвитку, а також та поглиблення торгівельних відносин з ЄС, який є одним із ключових торгівельних партнерів України.

Брошура надає розуміння основних положень ПВЗВТ, інструментів їх реалізації, основних переваг, які отримають українські виробники та експортери після набуття Угодою чинності, а також розуміння того, які зміни відбуватимуться у законодавстві України, зокрема у сфері стандартизації, санітарних та фітосанітарних заходів тощо.

Брошура має стати неодмінним інструментом для тих, хто хоче дізнатися більше про зміст Угоди про асоціацію.

Брошуру можна завантажити тут

 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json