Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
У Торонто відбувся україно-канадський бізнес-форум
03.11.2017 | 12:32 | Прес-служба Мінекономрозвитку

30-31 жовтня в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Канади відбувся Україно-канадський бізнес-форум. У рамках форуму українські компанії харчових продуктів, ІКТ, машинобудування провели понад тридцять B2B-зустрічей з потенційними канадськими партнерами.

«Уряд створює більше можливостей для розвитку торгівлі, щоб бізнес міг якнайкраще ними скористатися. Адже тоді зростає обсяг [торгівлі], розширюється асортимент товарів, на підприємствах та у суміжних галузях створюються нові робочі місця та кращі умови життя громадян. Бізнес-форуми, торговельні місії та візити за участі урядовців та бізнесу - запорука практичної реалізації нових можливостей Угоди про вільну торгівлю Україна-Канада”, - відзначив Степан Кубів, Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Також, у ході урядового візиту Степан Кубів та Наталія Микольська взяли участь у Канадсько-українському аерокосмічному форумі, який відбувся 1 листопада у Монреалі. Українська сторона домовилась про налагодження співпраці у секторі комплектуючих виробів для авіаційної та аерокосмічної промисловості та секторі машинобудування, які є перспективними секторами Експортної стратегії України.

“Угода про вільну торгівлю з Канадою відкрила канадський ринок для 98% українських товарів. Тепер експортери можуть повністю використовувати можливості на цьому ринку, бо експорт - це можливість заробити для себе і для країни. "Трикутник" вільної торгівлі Україна-Канада-ЄС є важливим для бізнесу - Україна стане європейським хабом для канадських товарів, а Канада хабом для українських товарів на Північноамериканському континенті.” - розповіла Наталія Микольська у ході української торговельної місії до Канади.

За вісім місяців 2017 року експорт товарів до Канади зріс на 70,9 % і склав $31,2 млн.

Інфографіка про торгівлю з Канадою за посиланням: http://bit.ly/2h8Dfwo, http://bit.ly/2ysvZmq.

Практичний посібник "I CAN EXPORT до Канади!" тут: http://bit.ly/2hlYFmI.  

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json