Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
IMG_7802.JPG
Міжвідомча робоча група узгодила план-графік заходів з підвищення ефективності експорту зерна
29.07.2013 | 18:12 | Прес-служба Мінекономрозвитку

На черговому засіданні міжвідомчої робочої групи з питань логістичних витрат та підвищення ефективності експорту зерна у 2013/14 маркетинговому періоді було узгоджено план-графік здійснення заходів з метою оптимізації логістичних витрат, повідомили у департаменті розвитку реального сектору економіки Мінекономрозвитку.

Один з основних пунктів затвердженого Плану передбачає створення всіх необхідних умов для безперебійного перевезення зерна та продуктів його переробки по всій території України.

Крім того планується підвищити ефективність використання транспортного потенціалу при перевезенні зерна на експорт внутрішніми водними шляхами Чорноморського басейну, зокрема, р. Дніпро та р. Південний Буг.

Велику увагу в Плані заходів приділено усуненню диспропорцій в рівні тарифів на перевезення зернових вантажів залізничним транспортом (в межах України, за експортом, за імпортом).

Також передбачається перегляд вартості послуг на інспектування при експорті зерна та спрощення процедури отримання дозвільних документів.

«Виконання намічених заходів сприятиме полегшенню ведення бізнесу, усуненню штучних бар'єрів при переміщенні зерна, підвищенню конкурентоспроможності українського зерна на світових ринках», - зазначають у департаменті.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json