Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
IMG_6511b.jpg
Переорієнтація вітчизняної економіки на внутрішній ринок зробить її більш стійкою до негативного зовнішнього впливу - Максюта
09.07.2013 | 18:10 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Основною метою Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки є зміна моделі економічного розвитку з більшою орієнтацією на внутрішній ринок, пожвавлення промислової активності та акцентом на залучення інвестицій, зазначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта в ході прямої телефонної лінії Уряду 9 липня.

«Це має сформувати більш стійку модель економіки з розвинутим внутрішнім виробництвом, внутрішнім ринком та фінансовим сектором, що дасть змогу економіці більш стійко реагувати на можливі зрушення в світовому господарстві та кризові явища, які періодично мають місце», - відзначив Анатолій Максюта. – «Зовнішні фактори ми намагаємось сьогодні нейтралізувати за рахунок внутрішнього ринку. Справа це не швидка, тому що потрібно створювати нові та модернізувати старі виробничі потужності».

Він зазначив, що політика Уряду дозволить захистити вітчизняного виробника та посилити його позиції.

«Ми переконані, що сьогодні треба відновити виробничий потенціал України. Треба оновити виробничі потужності для того щоб Україна була виробничою державою», - підкреслив Анатолій Максюта.

Також він повідомив, що основне завдання Мінекономрозвитку на сьогодні – пришвидшення темпів розвитку вітчизняної економіки в найближчі роки до рівня провідних країн світу.

«Для цього здійснюється широке коло заходів, спрямованих на дерегуляцію, приймаються закони, які створюють особливі умови для потенційних інвесторів. Все це разом із забезпеченням високого рівня доходів населення створює сприятливі умови для пришвидшення розвитку економіки», - говорить Анатолій Максюта.

На його думку, виконати поставлене завдання допоможе запланована реорганізація Міністерства.

«У нас є серйозні плани з реорганізації Міністерства – створення інституту здатного більш ефективно реагувати на виклики які стоять сьогодні перед країною», - повідомив Анатолій Максюта - «Міністерство має працювати у тісному зв’язку з бізнесом, оперативно реагувати на зміни в економіці, для того щоб забезпечувати високі темпи її зростання».

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json