Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

03
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Дмитро Романович
Верховна Рада скасувала зайві перевірки «непродовольчого» бізнесу
12.12.2019 | 17:40 | Прес-служба Мінекономіки

12 грудня, Верховна Рада України у другому читанні прийняла закон № 2172.

Він зменшує кількість обов’язкових перевірок підприємців, які працюють на ринку нехарчової продукції. Йдеться, зокрема, і про позбавлення органів ринкового нагляду дублюючих функцій, складної системи нарахування штрафів.

На думку законотворців, ухвалена ініціатива підвищить прозорість роботи профільних інспекцій та знизить вірогідність хабарів за порушення. Таким чином парламентарі також мають намір сприяти розвитку підприємництва, посилили права сумлінного бізнесу і захистити споживачів та суспільні інтереси від продукції, яка є небезпечною, становить ризик або не відповідає встановленим законом вимогам. “Цей Закон дійсно допоможе забезпечити рівні умови для ведення підприємницької діяльності, а також значно зменшить можливості для зловживань як з боку державних органів, так і з боку бізнесу” - прокоментував прийняття законопроєкту заступник Міністра Дмитро Романович.

На додачу, Закон є важливим з точки зору виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, в частині приведення законодавства України у сфері державного ринкового нагляду у відповідність до вимог законодавства Європейського Союзу. Зокрема, сприятиме прогресу у переговорах щодо укладення угоди АСАА - Угоди про взаємне визнання Україною та ЄС сертифікатів відповідності на промислову продукцію. В подальшому це стане запорукою безперешкодного доступу української промислової продукції на ринок Європейського Союзу.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json