Україна готова до відкриття власного павільйону на Всесвітній виставці «Експо - 2020» у місті Дубай – Михайло Лев

лд1

Україна відкриє свій павільйон на Всесвітній виставці «Експо - 2020» у місті Дубай 1 жовтня. Про це заявив заступник Міністра економіки України, перший заступник Координаційного комітету з питань підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці Експо - 2020, заступник Генерального комісару України на зазначеному заході Михайло Лев під час робочого візиту до  міста Дубай 14 вересня з метою проведення робочих консультацій з організаційним комітетом Експо - 2020 щодо забезпечення роботи Українського павільйону на Виставці.

«Україна впевнено крокує до відкриття свого павільйону у місті Дубай на Всесвітній виставці вже через два тижні – 1 жовтня. На завершальній стадії оздоблювальні роботи українського павільйону, фіналізується монтаж виставкового обладнання та об’єктів, стендів учасників павільйону з представлення інноваційних продуктів.  У ході зустрічі з Операційним керівником міжнародних учасників Організаційного комітету Експо – 2020 Омаром Шехадехом узгоджені заходи, пов’язані із відкриттям павільйону та проведенням Національного дня України 4 жовтня на Виставці, а також досягнуто домовленості по проведенню українсько-еміратського бізнес-форуму», - зазначив Михайло Лев.

У ході візиту було забезпечено активізацію організаційних заходів із підготовки разом із підрядними організаціями. Також опрацьовано з Посольством України в ОАЕ змістовну складову майбутнього візиту делегації України на Національний день України, зокрема можливість підписання Меморандуму про взаєморозуміння у сфері інтелектуальної власності між Міністерством економіки України та Міністерством економіки ОАЕ, а також Меморандуму про взаєморозуміння щодо екстреної взаємодії у двосторонній торгівлі між Міністерством економіки України та Міністерством економіки ОАЕ.

«Всі зусилля команди Мінекономіки, ДП «Експо – 2020», МЗС та інших причетних органів сконцентровані задля найкращого представлення України на Всесвітній виставці «Експо – 2020» у місті Дубаї. Ми з гордістю відкриємо двері українського павільйону для всього світу. 4 жовтня 2021 відбудеться святкування Національного дня України. Планується насичена культурна, ділова програма і впевнений, що еміратська сторона та відвідувачі Експо – 2020 з усього світу залишать в своєму серці  частинку України», - зазначив Михайло Лев.

За словами Організаційного комітету Експо – 2020, вигідне розташування в зоні «Opportunity» біля станції метро та Дубайського виставкового центру забезпечать найбільший потік відвідувачів до українського павільйону, а експозиція стане однією із перлин всього Експо. 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json