Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

27
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
IMG_6920b.jpg
Ігор Прасолов взяв участь у другому засіданні громадської ради при Мінекономрозвитку
18.07.2013 | 16:26 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов взяв участь у другому засіданні громадської ради при Мінекономрозвитку.

Він підкреслив, що вирішення питання налагодження ефективної взаємодії між владою та громадськістю для врахування громадської думки при формуванні та реалізації державної політики є дуже важливим для Міністерства. Саме тому створення громадської ради стало одним з головних завдань.

Міністр зазначив, що під час опрацювання питання створення громадської ради при Міністерстві, був детально вивчений досвід створення і діяльності відповідних структур в інших центральних органах виконавчої влади.

Ігор Прасолов наголосив, що в Міністерстві доклали максимум зусиль, щоб створити умови, необхідні для забезпечення ефективної роботи громадської ради.

«Хочу запевнити, що як керівник відомства гарантую всебічне сприяння її діяльності та налагодженню продуктивної співпраці з Міністерством», - зазначив Міністр.

В ході засідання Ігор Прасолов погодив Положення про громадську раду, яким визначено, що громадська рада – це постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, мета якого - забезпечити участь громадян в управлінні державними справами, здійснювати громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади.

Також на засіданні були окреслені основні напрями робити комітетів громадської ради, які стосуються зокрема реформування системи технічного регулювання та екологізації економіки; соціальних та гуманітарних питань; питань розвитку підприємництва; розвитку зовнішньоекономічної діяльності; формування позитивного інвестиційного іміджу України; питань стратегічного планування та макроекономічного прогнозування.

Міністр наголосив, що до складу громадської ради увійшли представники громадських організацій, які представляють інтереси виробників, профспілок, роботодавців, торгівлі та інших сфер, що, безумовно, має забезпечити плідну діяльність громадської ради у всіх напрямках діяльності Мінекономрозвитку.

Крім того, на думку Ігоря Прасолова, ефективній роботі громадської ради має сприяти той факт, що процес її створення проходив абсолютно прозоро і демократично.

«Зроблено усе можливе, щоб громадська рада могла професійно та результативно співпрацювати з Міністерством для покращення економічної ситуації в країні, і маю надію, що наші сподівання виправдаються», - підкреслив Міністр.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json