Світлана Панаіотіді: Успішна приватизація - сигнал для всього світу, що Україна - це надійний бізнес-партнер

Сьогодні, 15 липня, відбувся приватизаційний аукціон з продажу столичного готелю “Дніпро”. Стартова ціна готелю складала 80 млн 923 тис. 400 грн, проте завершився аукціон переможною ствкою у  1 млрд 111 млн 111 тис. 222 грн.

Профільна заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та  сільського господарства України Світлана Панаіотіді взяла участь у експертній панельній дискусії “Приватизація задля економічного зростання”.

“Успішна приватизація - сигнал для всього світу, що Україна - надійний бізнес-партнер. Звичайно, це позитивно впливає на імідж нашої країни та підвищує її конкурентоздатність”, - сказала Світлана Панаіотіді.

Заступниця зазначила, що приватизація не тільки збільшує надходження в держбюджет та сприяє залученню інвестицій, а й зменшує корупційні ризики та головне - покращує життя українців.

“Приватизація – це створення нових робочих місць і можливість для людей бути залученими. Більше навантаження на роботу готелю “Дніпро” призведе саме до залучення людей і, відповідно, до покращення надання послуг.

В даному випадку інвестор буде максимально зацікавлений у розвитку готелю. Що це нам дає? Доходи у державний бюджет, нові робочі місця і можливість отримувати податки”, - додала вона.

Процес приватизації відбувався наживо. Запис перебігу торгів у системі Прозорро.Продажі можна переглянути за  посланням: https://bit.ly/2ZuRMGd 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json