Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Завдяки Держпрограмі активізації розвитку економіки буде створено 10 тис. робочих місць за 5 років у ракетно-космічної галузі
26.04.2013 | 11:53 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Державне космічне агентство України демонструє позитивний приклад того, як треба діяти на виконання Державної програми активізації розвитку економіки. «У разі виконання у повному обсязі усіх передбачених у Програмі заходів у ракетно-космічній галузі очікується за 2 роки збільшення не менш як у 1,5 раза обсягу виробництва ракетно-космічної техніки, зростання  обсягів експортної продукції галузі на близько 500 млн. дол., також передбачається, що протягом 5 років буде створено близько 10 тис. додаткових робочих місць безпосередньо у галузі та у сумісних сферах», - повідомив Євген Олейніков, директор департаменту стратегічного планування розвитку економіки Мінекономрозвитку України

  За його словами, агентство - одне з небагатьох відомств, яке попри зміни та негаразди зуміло зберегти та надалі розвивати науковий та виробничий потенціал. Він нагадав, що на сьогодні ними реалізується спільний з Бразилією проект створення української ракети-носія  і системи космічного базування у провінції Алкантара (Бразілія). Також, нещодавно було здійснено випробувальний запуск нової ракети США, у якій перший ступень виготовлено українцями за українськими технологіями.

«Це один з прикладів того, як працює і розвивається один з високотехнологічних секторів української економіки», - наголосив Євген Олейніков.

За останні три роки виготовлено і реалізовано продукції на суму більш як 9,5 млрд. гривень. При цьому 62% загального обсягу виробництва становить ракетно-космічна продукція. Експортовано продукції на 6 млрд. гривень, що становить понад 60% загального обсягу виробництва.

За результатами діяльності підприємств космічної галузі за 2012 рік темпи збільшення обсягів товарної продукції становлять 119,2 %, а обсягів реалізованої продукції — 118,7%.

 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json