Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

31
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Принцип екстериторіальності поширюється на всі види документації
03.03.2020 | 11:53 | Прес-служба Мінекономіки

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Держгеокадастру та затвердив Проект постанови Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 580.

З прийняттям постанови усі види документаціі із землеустрою, які погоджуються територіальними органами Держгеокадастру будуть здійснюватися за принципом екстериторіальності. Раніше це стосувалося лише проектів відведення, а зараз принцип поширюється на ще 5 видів документаціі із землеустрою. Зокрема, це документація по інвентаризаціі земель та рекультивації, яка необхідна для зняття та перенесення родючого шару ґрунту. 

“Принцип екстериторіальності розповсюджується на всю документацію, яка знаходиться на погоджені в Держгеокадастрі. Це означає, що подані документи потраплять на обробку до спеціаліста в іншому регіоні, де знаходиться земельна ділянка, що унеможливить корупційні дії. Із запровадженням екстериторіального погодження проектів відведення, відсоток негативних висновків скоротився від 40 до 15. Очікуємо, що завдяки принципу екстериторіальності кількість необґрунтованих відмов за іншими видами документації буде зменшена, а розробка документаціі буде проводитись відповідно до вимог законодавства, а не до регіональних особливостей та традицій”, - коментує Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json