Резервний фонд державного бюджету – дієвий інструмент допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях

24 вересня 2020 року в Мінекономіки було проведено конференцію з представниками центральних органів виконавчої влади та облдержадміністрацій, на якій було детально роз’яснено процедуру виділення коштів з резервного фонду державного бюджету.

«Ми робимо все, щоб вчасно надавати державну допомогу населенню при виникненні надзвичайних ситуацій. В таких випадках ефективність взаємодії органів державної влади є надзвичайно важливою і сприятиме оперативному прийняттю відповідних рішень Урядом», - зазначила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Так, 23 вересня на черговому засіданні Уряд виділив з резервного фонду державного бюджету 3 млн 600 тис гривень для надання матеріальної грошової допомоги власникам житлових будинків, які зруйновані внаслідок квітневої пожежі на території Овруцького району Житомирської області. 

Кошти отримають 12  сімей, будинки яких були повністю зруйновані. Таким чином,

для кожної постраждалої сім’ї буде виділено 300 тис гривень. Сума виплат була

спільно визначена Житомирської ОДА, Колесниківською сільською радою Овруцького району та постраждалими громадянами.

Крім того, було прийнято рішення про виділення 5 млн 600 тис гривень для забезпечення проведення ремонтних робіт у будівлі Національного художнього музею України по вул. М. Грушевського, 6, у м. Києві.

 

Завдяки цим коштам будуть проведені аварійно-відновлювальні роботи в будівлі Музею - пам’ятці архітектури, що знаходиться у непридатному для нормальної експлуатації стані.

 

Також, 16 вересня Урядом прийнято рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету додатково 432 млн 848 тис гривень для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні в Чернівецькій області.

Кошти будуть спрямовані на  відновлення освітніх та медичних закладів, проведення аварійно-відновлювальних робіт автомобільних доріг та мостів, об’єктів водовідведення та берегоукріплення. 

 
 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json