Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

14
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Ігор Петрашко зустрівся з представниками мікро- і малого бізнесу
06.05.2020 | 15:36 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 6 травня, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко зустрівся з підприємцями, які представляють мікро- і малий бізнес з усіх регіонів України. Ключовою темою стало обговорення механізмів підтримки бізнесу в умовах карантину та після його закінчення.

«Ми чуємо бізнес. Ми розуміємо ситуацію. В щоденному режимі ми ведемо діалог з підприємцями в рамках Координаційної ради з питань розвитку мікро- та малого підприємництва. Зустрічаємося з профільними асоціаціями. Ми намагаємося зважено реагувати на запити, дотримуючись балансу між збереженням економіки і збереженням здоров’я людей. Вже є перші пом’якшення карантинних обмежень з 11 травня. Вже працює програма підтримки по частковому безробіттю. Є програми по кредитуванню. Ми усіляко підтримуємо продовження мораторію на перевірки бізнесу і готові надалі до конструктивного діалогу», - зазначив Ігор Петрашко.

Так, з 11 травня буде відновлена робота торговельного та побутового обслуговування громадян, робота закладів громадського харчування на виніс, робота літніх майданчиків кафе і ресторанів.

З 30 квітня є дозвіл на роботу продовольчих ринків і станом на сьогодні в Україні відкрилась більша половина ринків (469 ринків з 872).

Уряд виділив 4,7 млрд грн на програму підтримки по частковому безробіттю. Малі та середні роботодавці, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин, можуть звернутися до своїх регіональних центрів зайнятості і отримати кошти на виплати зарплат їхнім працівникам. Станом на сьогодні вже отримано 3763 заявок від підприємців. Крім того, наразі проходять обговорення щодо вдосконалення цієї програми, а саме збільшення кола тих, хто потребує таку підтримку і зможе її отримати.

Програма “5-7-9” дає можливість рефінансувати наявні кредити під 0% протягом року. Програма «Нові гроші” дозволить отримувати кредити для мікро- і малих підприємців під 3% на 2 роки.

Мінекономіки продовжує приймати і спільно опрацьовувати пропозиції від бізнесу для  забезпечення підтримки та відновлення діяльності мікро- та малого підприємництва.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json