Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

05
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Держава планує реалізацію низки проектів соціальної спрямованості
04.04.2013 | 13:04 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки розрахована на тісну співпрацю влади, інвесторів та виробників при реалізації проектів. На цьому наголосив директор департаменту стратегічного планування розвитку економіки Мінекономрозвитку Євген Олейніков у ході ексклюзивного інтерв’ю телеканалу БТБ.

«Ефект позитивний може виникнути тільки у тому випадку, коли одночасно буде працювати і держава і бізнес разом. Ми очікуємо на те, що бізнес буде пропонувати саме ефективні проекти. І саме такі проекти ми вже бачимо», - сказав директор департаменту.

Разом з тим Євген Олейніков зазначив, що держава теж планує реалізовувати ряд проектів,  перш за все у галузі житлово-комунального господарства.

«На сьогодні Мінекономрозвитку підготовлено близько шести великих проектів, зараз вони надійшли на експертизу банків. Там, переважнім чином проекти, спрямовані не стільки на заробляння коштів, скільки на зниження витрат бюджету на утримання галузі ЖКГ. Відтак ми отримаємо ефект не за рахунок збільшення доходів, а за рахунок зменшення видатків на житлово-комунальну сферу», - сказав Євген Олейніков.

Як він розповів, мова, зокрема,  йдеться про такий проект, як будівництво модульних котелень, який має по-перше зменшити централізацію опалення, по-друге скоротити споживання енергоресурсів.

«Це вже середньо- та  довгострокова перспектива. Те, що ми говоримо про скорочення дорогих імпортованих енергоресурсів і заміщення їх більш дешевими вітчизняними. Адже модульні котельні зможуть працювати на комплексних видах палива в тому числі і на електроенергії, що ми виробляємо у себе», - акцентував Євген Олейніков.

За його словами, є й інші проекти, які зараз на різних стадіях розгляду. Він також висловив сподівання, що вже в травні Мінекономрозвитку зможе представити їх для розгляду на засіданні Уряду,  для затвердження і, власне, початку реалізації.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json