Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

22
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Grune Woche – 2020
Керівництво Мінекономіки бере участь у Світовому форумі продовольства та сільського господарства («Grune Woche – 2020») у Берліні
16.01.2020 | 17:40 | Прес-служба Мінекономіки

З 16 по 18 січня у м. Берлін, Німеччина українська делегація під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качки та за участі заступника Міністра Тараса Висоцького бере участь у Світовому форумі продовольства та сільського господарства (GFFA - 2020) в рамках проведення 85-ї міжнародної агропромислової виставки «Grune Woche – 2020».
Заступники міністра Тарас Качка і Тарас Висоцький візьмуть участь у панельних дискусіях щодо досягнення Цілей сталого розвитку, торгівлі в період зміни клімату, міжнародної торгівлі сільськогосподарською продукцією зі Східною Європою та Азією, а також матимуть виступи на Берлінській конференції міністерств сільського господарства.
Крім того, передбачено участь заступника Міністра Тараса Висоцького у офіційному відкритті «Grune Woche – 2020» та проведення панелі «Розвиток українського сільського господарства: шанси для німецької торгівлі» та інших заходах.
Програма форуму передбачає участь офіційної делегації від Мінекономіки у 16-му засіданні українсько-німецького аграрного комітету, низці двосторонніх зустрічей з керівниками аграрних міністерств інших країн, експертних панельних дискусіях, відвідання національних стендів виставки та офіційні візити до посольств різних країн, в тому числі у Посольстві України у Федеративній Республіці Німеччина.
Довідково:
З 17 по 26 січня проходить «Grune Woche – 2020» (Міжнародний Зелений Тиждень) – одна з найбільших і найпрестижніших агропромислових виставок у світі, яка була заснована у Берліні в 1926 році. Щороку проводиться понад 300 форумів, семінарів, конференцій та засідань комітетів. Також виставка виступає платформою для Глобального форуму з продовольства та сільського господарства (GFFA), на якому зустрічаються понад 80 міжнародних міністерств та виробників продуктів харчування.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json