Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
p.gif
Україна і країни СНД підвищують результативність співпраці
14.06.2013 | 15:17 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Зовсім недавно Україна підписала Меморандум щодо поглиблення взаємодії з Євразійською економічною комісією. Цей документ, що дає нашій країні статус спостерігача в ЄЕС (почне працювати з 1 січня 2015 року), зміцнить співпрацю між Україною та державами Митного союзу і ЄЕП, а також підвищить його результативність і прискорить пошук взаємоприйнятних шляхів вирішення проблем. Про це йшлося 14 червня в ході дискусії «Розвиток Митного Союзу та економічної інтеграції країн СНД: перспективи українського бізнесу», яка відбулася в рамках Першої міжнародної бізнес-конференції "ABC: Ukraine & Partners".

Віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко у своїй доповіді наголосив на важливості підписання Меморандуму, оскільки мова йде про переміщення вже не тільки товарів, а й капіталів, послуг і трудових ресурсів.

«Це дуже важливо, бо означає, що ми вже сьогодні отримуємо можливість оцінювати ті кроки, які виробляються країнами СНД і бачити своє місце в цьому процесі. А коли ми будемо це бачити, то відповідним чином будемо вибудовувати відносини і проводити переговори з нашими партнерами для того, щоб як мінімум не впустити рівень товарообігу, який ми маємо», - сказав віце-прем'єр-міністр.

А Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов додав, що Україна обов'язково постарається зберегти позитивні тенденції у співпраці з країнами СНД, і підписані документи цьому сприятимуть.

«Наша співпраця з Митним союзом та СНД буде поглиблюватися і розширюватися, нам цікаво працювати з цими країнами. Ми уважно вивчаємо ті нормативні акти, які вони приймають», - сказав Ігор Прасолов.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json