Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

27
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Степан Кубів: Щоб суттєво прискорити економічне зростання Україні треба забезпечити відкриття і лібералізацію ринків для приватного капіталу
03.07.2019 | 09:02 | Прес-служба Мінекономрозвитку

2 липня Перший віце-прем‘єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів взяв участь у панельній дискусії «Візія: Україна – країна з високими доходами» у рамках Міжнародної конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference) у м. Торонто, Канада.

Степан Кубів підкреслив, що наразі Україна демонструє впевнене економічне зростання, однак його темпи є занадто повільними для повноцінних змін в Україні.

«Щоб економічне зростання було більш динамічним слід забезпечити відкриття і лібералізацію ринків для входження приватного капіталу в енергетиці, агроіндустрії, інфраструктурі, фінансовому секторі, а також забезпечити умови для розвитку приватного бізнесу: дерегуляцію, захист прав власності, верховенство права, справедливу судову систему, ефективні антикорупційні заходи», - наголосив Степан Кубів.

Степан Кубів зазначив, що наразі Україна одночасно реалізує кілька стратегічних завдань. Це вимагає мультиплікації зусиль та пошуку оптимально дієвих інструментів для прискорення зростання та реформ.

«Цифровізація дозволяє одночасно вирішити питання ефективності та прозорості державного управління, подолання корупції, інклюзивності в економіці, освіті, соціальній сфері. Цифровізація - це потужний стимул до розвитку міст, створення “смарт” інфраструктури, медицини, державних сервісів. А ще цифрові сервіси - це додаткові 7-8% до зростання ВВП України щороку», - наголосив Степан Кубів.

Перший віце-прем‘єр-міністр України зазначив, що завдяки можливостям Угоди про вільну торгівлю Україна-Канада в обох наших країн є можливість взаємодії у напрямку високих технологій та цифрових рішень, обміну досвідом та створення спільних інноваційних продуктів. 

«Україна повинна бути більш амбітною - як у внутрішній політиці, так і на міжнародній арені. Можна порівнювати успіхи України з успіхами інших країн, але усі ми унікальні. Тому Україна цілком здатна здійснити власний неповторний успіх.  Як свого часу зробила це Канада, що вчора відзначила свою 152 річницю», - підсумував Степан Кубів.

Довідково:

Ukraine Reform Conference – щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні. З 2017 року  конференція об’єднує українських та міжнародних державних посадовців,  бізнесменів топ-рівня, представників країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства задля підбиття річних підсумків процесу реформування в Україні та обговорення подальших пріоритетних кроків і перспектив.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json