Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

10
Липня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
фото
Юлія Свириденко зустрілась з представниками Федерального Міністерства економіки та діджиталізації Німеччини
15.10.2019 | 14:56 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 15 жовтня, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Юлія Свириденко зустрілась з делегацією Міністерства економіки та діджиталізації Федеральної Землі Північний Рейн-Вестфалія (Німеччина) на чолі з Тобіасом Траупелем, керівником департаменту з питань регіонального маркетингу та розвитку, уповноваженого з питань зовнішньоекономічних зв'язків.

У фокусі розмови - поглиблення двосторонньої співпраці у галузі інновацій, промисловості та діджиталізації, а також створення нових ланцюгів регіональної кооперації.

“Наразі Уряд впроваджує ключові реформи - велику приватизацію держпідприємств, реформу агросектору, демонополізація енергетичної сфери. Ці аспекти є ключовими в зміцненні української економіки та формуванні інвестиційної привабливості держави. Поряд з цим, ми й надалі будемо створювати умови для поглиблення регіональної співпраці між українськими та європейськими підприємствами, задля того, щоб це дало поштовх для створення нових проектів та обміну досвідом між нашими країнами”, - підкреслила Юлія Свириденко

Заступниця Міністра зазначила, що Україна та Німеччина мають великі перспективи для розвитку торгово-економічних відносин, зокрема у галузі економічної кооперації, енергоефективності, а також розвитку співпраці у галузях новітніх технологій та діджиталізації.

Учасники зустрічі обмінялись контактами та домовились продовжити діалог для подальшої співпраці.

Довідково

За результатами 2018 року Німеччина посідає 1 місце за обсягами двосторонньої торгівлі товарами між Україною та країнами Європи з питомою вагою 17,83% від загального обсягу. За результатами 2018 року товарообіг товарами та послугами у двосторонній торгівлі зріс на 12,9% і досяг $ 8,9 млрд.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json