Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Японія залишається одним з найважливіших економічних партнерів України в Азіатському регіоні - Ігор Прасолов
11.06.2013 | 11:12 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Україні надзвичайно цікаві японські технології та система управління, зазначив 10 червня Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Тоічі Саката. Коло розглянутих питань було досить широке: торговельно-економічне співробітництво між Україною і Японією, застосування спеціальних заходів щодо імпорту легкових автомобілів,  обговорення Проекту Угоди про лібералізацію, сприяння та взаємний захист інвестицій.

«Ми відкриті для обговорення і готові рухатися назустріч. Ми хотіли б створити такі умови, щоб відомі японські автовиробники будували заводи на території України і випускали на нашій території лінійку своїх авто», - сказав Ігор Прасолов. Додатковим шансом для налагодження конструктивного діалогу він також назвав і Перший бізнес-форум «Україна та Партнери», що проходитиме в Києві 13-14 червня і в роботі якого братимуть участь представники японського бізнесу. Міністр також зазначив, що зараз вносяться зміни у законодавчу базу щодо індустріальних парків, що, безперечно, зможе зробити таку співпрацю більш привабливою для японської сторони.

Японія залишається одним з найважливіших економічних партнерів України в Азіатському регіоні. Незважаючи на кризові явища у світовій економіці, в 2012 році відбулося зростання на 30% товарообігу між Україною і Японією, який склав 1,5 млрд. дол. США. Причому, останнім часом в торгівлі спостерігається зростання: японські компанії активно імпортують з України продукцію харчової промисловості та сільського господарства, простежується стійка тенденція в нарощуванні інвестицій, основна частина яких направлена в торгівлю і обслуговування автомобілів. Значним потенціалом українського експорту є продукція сільського господарства та харчові продукти. Зокрема, японські компанії в 2009-2012 рр. активно імпортували з України кукурудзу, пшеницю і ячмінь. Враховуючи, що Японія імпортує 60% продуктів харчування, а Україна є одним із світових лідерів з постачання сільськогосподарської продукції, японські компанії можуть диверсифікувати джерела імпортних поставок сільськогосподарських товарів за рахунок української продукції.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json