Міністерство економіки України

Олександр Черних призначений на посаду державного секретаря Мінекономіки

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про призначення Олександра Черниха на посаду державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду у вівторок, 3 березня 2020 року.

Відкритий конкурс на цю посаду було проведено відповідно до статті 22 Закону України “Про державну службу” та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246. Конкурс оголошений відповідно до частини другої статті 23 Закону України 'Про державну службу' розпорядженням Кабінету Міністрів України № 5 від 15.01.2020.

За результатами загального рейтингу було визначено 5 кандидатів, допущених до співбесіди з Міністром. За результатами співбесіди, відеозапис якої розміщений на сайті  НАДС, Міністр рекомендував Кабінету Міністрів України для призначення на посаду державного секретаря Мінекономіки Черних Олександра.

«Призначення державного секретаря відкриває нові можливості для підвищення ефективності подальшої централізації функцій в міністерстві та управління процесами. Мінекономіки має стати прикладом взірцевої державної служби – професійної та доброчесної», - прокоментував призначення Олександра Черниха міністр розвитку економіки торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Олександр Черних має понад 18 років досвіду роботи в сфері навчання дорослих (викладацька діяльність), управління промисловим підприємством та оптимізації бізнес-процесів (хімічна галузь), державної служби. Кандидат економічних наук.

Довідково

За результатами конкурсу, оголошеного у листопаді 2019 року, не було визначено кандидата на зайняття посади держсекретаря.

У вересні 2019 року Кабінет Міністрів тимчасово, до призначення в установленому порядку держсекретаря Мінекономіки, виконання обов’язків державного секретаря поклав на директора департаменту промислової політики міністерства Олександра Черниха.

До компетенції державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України належать завдання організації роботи апарату Мінекономіки, планування роботи з персоналом, планування та контролю виконання апаратом Міністерства завдань, координацію і контроль роботи самостійних структурних підрозділів:

- департаменту кадрового забезпечення;

- департаменту фінансово-господарської діяльності;

- департаменту документального забезпечення та електронних сервісів;

- департаменту внутрішнього аудиту;

- управління режимно-секретної роботи;

- управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу;

- відділу мобілізаційної підготовки та цивільного захисту;

- відділу запобігання корупційній діяльності;

- сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи державного секретаря Міністерства.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json