Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

09
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономіки продовжує роботу над реформуванням системи управління державного сектору економіки у співпраці з ОЕСР
22.01.2021 | 14:22 | Прес-служба Мінекономіки

21 січня відбулася робоча онлайн-зустріч заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлани Панаіотіді з представниками Організації економічного співробітництва та розвитку. 

Учасники заходу проаналізували статус реформи з корпоративного управління відповідно до керівних принципів ОЕСР. Зустріч було проведено в рамках підготовки огляду Організацією економічного співробітництва та розвитку стану впровадження реформи корпоративного управління в державних компаніях Україні. 

“Мінекономіки наполегливо працює над розробкою законопроєкту щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером яких є держава.  Це дозволить повною мірою імплементувати в державних компаніях сучасні стандарти корпоративного управління”, - зазначила Світлана Панаіотіді.

Довідково:

ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) - міжнародна організація, що об'єднує 35 розвинені країни світу. ОЕСР здійснює пошук даних та аналіз, що допомагає урядам формувати політику, яка буде реалізовуватися національними інституціями чи в рамках міжнародних домовленостях.

Керівні Принципи ОЕСР для багатонаціональних суб’єктів підприємницької діяльності - це спеціальний документ, прийнятий урядами держав ОЕСР, який визначає стандарти відповідального ведення бізнесу на міжнародних ринках

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json