Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Урядом внесено зміни до Технічного регламенту закритих джерел іонізуючого випромінювання
26.06.2013 | 17:58 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Внесено зміни до Технічного регламенту закритих джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ), які застосовуються для комплектації обладнання, що використовується  в медицині (зокрема, променевій терапії), промисловості, науково-дослідній діяльності. Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України було схвалено 26 червня.

Прийняті зміни уточнюють та конкретизують вимоги щодо виробництва та використання закритих джерел іонізуючого випромінювання, правил маркування і введення в обіг, здійснення і оформлення процедур підтвердження та декларування відповідності.

Використання цього регламенту досить вузьке – адже в Україні немає виробників ДІВ. Проте прийняті зміни  дають гарантію користувачам, що капсули з джерелом радіоактивного випромінювання герметичні і безпечні.

Зміни були необхідні по-перше, для приведення у відповідність Технічного регламенту закритих джерел іонізуючого випромінювання із законодавчими актами, прийнятими після 2007 року, по-друге, для імплементації міжнародних вимог та директив ЄС.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json