Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
IMG_6721b.jpg
Україна - одна з країн-лідерів у реалізації Євразійської програми конкурентоспроможності ОЕСР
12.07.2013 | 11:00 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Україна – одна з перших серед країн, що реалізують Євразійську програму конкурентоспроможності Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). На цьому наголосив Міністр економічного розвитку  торгівлі України Ігор Прасолов, відкриваючи засідання координаційної ради у зв’язках з ОЕСР.

«Приємно відзначити, що на сьогодні Україна - одна з країн-лідерів у реалізації Євразійської програми конкурентоспроможності ОЕСР. У рамках цієї програми в Україні з 2009 року успішно впроваджується проект «Стратегія секторної конкурентоспроможності для України». Відповідно до досягнутих домовленостей, виконані у повному обсязі всі заплановані заходи для подальшої реалізації цього проекту і розпочато реалізацію ІІІ фази проекту в рамках відповідних секторальних підгруп на основі рекомендації ОЕСР», - сказав Міністр.

Заключна, ІІІ фаза, проекту, повинна забезпечити практичне застосування підготовлених експертами ОЕСР (спільно з українською стороною) рекомендацій для вдосконалення інвестиційної політики у сфері відновлюваної енергетики, державного корпоративного управління в секторі цивільного авіабудування, удосконалення механізмів фінансування МСП, а також розвитку публічно-приватного партнерства у сфері освіти в агробізнесі. Українською стороною у рамках реалізації цієї заключної фази Проекту вже створено дві робочі групи у сфері агробізнесу, відібрано Сумську область як пілотну (для практичного застосування рекомендацій ОЕСР у сфері виробництва альтернативних джерел енергії на основі біомаси на регіональному рівні).

Керівник Євразійської програми конкурентоспроможності ОЕСР Антоніо Сомма, окреслюючи напрями подальшої діяльності, зазначив, що Організація хотіла би розвивати співпрацю з нашою країною на якісно новому рівні.

«Ми хотіли би розширити участь України у певних комітетах ОЕСР. Але наша допомога і діяльність українського Уряду не можуть бути «одностороннім рухом» - потрібен діалог, щоб Україну активніше залучати до роботи поза Програмою»,  - сказав Антоніо Сомма.

Він також відзначив потенціал українського цивільного авіабудування.

«Авіабудування – глобальна галузь і Україна має всі навички, щоб домінувати на світовому ринку. Іноземні кампанії зацікавлені стати або споживачами, або постачальниками вашої цивільної авіації. І ця можливість повинна бути реалізована», - сказав Керівник Євразійської програми конкурентоспроможності ОЕСР.

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json