Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Відбулася установча зустріч секторальної робочої групи з зеленої металургії в рамках роботи над програмою Ukraine Facility від ЄС
18.09.2023 | 16:41 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Відбулася установча зустріч секторальної робочої групи з зеленої металургії у рамках роботи над Планом України для реалізації програми Ukraine Facility та розробки галузевих стратегій розвитку. Діяльність групи координується Міністерством економіки України за аналітично-консалтингової підтримки Київської школи економіки та модерується McKinsey Ukraine.

«Червоною лінією через План України проходить ідея нарощення частки виробництв з доданою вартістю в структурі ВВП, зокрема у галузях машинобудування та зеленої металургії. Це прямий шлях до покращення добробуту населення до рівня країн ЄС. Надзвичайно важливо зробити План зваженим та збалансованим, щоб економіка отримала імпульс для розвитку без викривлень та перекосів. Саме тому широке обговорення майбутніх змін та залучення ключових стейкхолдерів, зокрема у сфері зеленої металургії, є критично важливим», – зазначила заступник Міністра економіки України Надія Бігун.

Під час дискусії учасники зустрічі обговорили питання доступу до фінансування та технологій, регуляторної й тарифної політики у сфері, стратегічних інвестицій у розвиток галузі, державної підтримки виробників, а також перспективи “зеленого переходу”. 

Учасники робочої групи також підняли питання розвитку інвестиційних проєктів в рамках програми Ukraine Facility, захисту національних виробників в умовах ринкової конкуренції, пріоритетів розвитку галузі, завдання робочої групи та хід подальших засідань.

Створення секторальних робочих груп є однією з активностей проєкту Good Governance Fund «Економічний хаб: ефективна політика управління публічними фінансами та візія зростання», який реалізується за підтримки уряду Великої Британії (UK Aid). Імплементаторами проєкту є Abt Britain та Київська Школа Економіки.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2