Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

05
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Що‌ ‌потрібно‌ ‌знати,‌ ‌якщо‌ ‌ви‌ ‌втратили‌ ‌роботу‌ ‌і‌ ‌хочете‌ ‌отримувати‌ ‌допомогу‌ ‌від‌ ‌ держави‌
14.05.2020 | 12:44 | Прес-служба Мінекономіки

Мінекономіки разом із Державною службою зайнятості продовжує щотижневе інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.  

Питання

Відповідь

Чому державна служба зайнятості затримує виплати безробітним?

Державна служба зайнятості здійснює фінансування допомоги по безробіттю в межах надходжень від сплати роботодавцями єдиного внеску. В період карантину через зупинку роботи підприємтсв надходження зменшилися, а кількість безробітних значно зросла.

Проте, завдяки фінансовій підтримці уряду на виплату допомоги по безробіттю, станом на 13.05.2020 повністю профінансовані видатки на допомогу по безробіттю за квітень. Сьогодні службою зайнятості розпочато фінансування І декади травня.

Чи здійснюється службою зайнятості підбір роботи для безробітних у період карантину?

Так. Адже і в  період дії карантину продовжують працювати підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни: продуктові та господарські магазини, комунальні служби, лікарні, аптеки, транспортні підприємства, пошта, фінансові та інші установи. 

Фахівці центрів зайнятості продовжують дистанційно підбирати для безробітних підходящі вакансії, а для роботодавців - кваліфікований персонал. Протягом дії карантину, тобто починаючи з 12 березня, службою зайнятості вже працевлаштовано майже 90 тисяч чоловік

Чи може розраховувати на допомогу по безробіттю молода людина, яка вперше шукає роботу?

Згідно чинного законодавства молодь, яка закінчила або припинила навчання в навчальному закладі, звільнилася зі строкової військової служби і яка потребує сприяння в працевлаштуванні на перше робоче місце, може зареєструватися в службі зайнятості на отримувати допомогу по безробіттю в мінімальному розмірі. 

Розмір такої допомоги складає на період карантину та протягом 30 днів після його закінчення – 1000 гривень, далі –  650 гривень, тривалість виплат –  180  календарних днів. 

Питання-відповіді за попередні тижні дивіться за посиланням:

 https://bit.ly/2VTMn8m

https://bit.ly/2yTThTq,

 https://bit.ly/2Z1nlaQ

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json