Головне завдання Програми активізації розвитку економічного зростання – підвищення соцстандартів

Реалізація Програми активізації економічного зростання на 2013-2014 роки передбачає виконання заходів у комплексі – тільки такий комплексний підхід забезпечить досягнення наміченого результату – активізації економічного розвитку. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов 27 березня у ході брифінгу в Будинку Уряду. Програма, за словами Ігора Прасолова, програмний документ з чіткою практичною спрямованістю, у якому містяться конкретні заходи, строки та відповідальні за їх виконання.

«Програма активізації розвитку економіки розроблена відповідно до нових принципів економічної політики. На відміну від програм, що розроблялися раніше, ця Програма не виділяє окремі галузі, що оголошуються пріоритетними. Усі існуючі галузі розподілені відповідно до економічного ефекту, який вони можуть дати, і методів їх підтримки, які необхідно використати», - розповів Ігор Прасолов.

Він також акцентував, що головними завданнями при створенні Програми було визначено збереження існуючих та створення нових робочих місць, оновлення виробництва та впровадження нових технологій у реальний сектор економіки, збільшення обсягів випуску продукції, що має попит на внутрішньому та є конкурентоспроможною на зовнішньому ринках, створення економічної основи для підвищення соціальних стандартів.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json