Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

14
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Ігор Петрашко обговорив з представниками міжнародного бізнесу план відновлення та розвитку української економіки
15.05.2020 | 16:27 | Прес-служба Мінекономіки

Відбулася онлайн-зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з представниками українсько-американської бізнес спільноти для обговорення ключових питань розвитку національної економіки. Захід організовано бізнес-асоціацією «U.S.-Ukraine Business Council» (USUBC).

Участь у заході взяли президент USUBC Морган Вільямс, директор з інформаційних програм USUBC Майкл Даценко, старший віце-президент з виробничих питань, GlobalLogic Андрій Калиновський, віце-президент з корпоративних справ Cargill Ван Йюттер, президент і генеральний директор Holtec International Доктор Кріс Сінгх, радник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Алекса Чопівська. Загалом у вебінарі було залучено 217 учасників.

Учасники обговорили важливі аспекти економічної ситуації в Україні, безпрецедентні виклики, спричинені пандемією COVID-19, а також план дій Міністерства щодо просування української економіки.

«Україна, як і весь світ, постала перед серйозними викликами внаслідок коронакризи. Наша ціль - відновити економіку, почати її розвиток та зробити Україну сильною. Важливим в цьому плані є інвестиції і міжнародна тісна співпраця, що дозволятиме рухати реформи  і покращувати соціально-економічний статус населення. Тож сьогодні ми працюємо над тим, щоб створити найбільш сприятливі умови для інвесторів”, - відмітив Міністр Ігор Петрашко.

Залучення іноземних інвестицій може відбуватись у такі сфери як інфраструктура, ядерна енергетика, забезпечення логістичних потреб експортерів с/г продукції, енергозбереження, проведення прозорої приватизаційної кампанії та інше.

Міністр наголосив, що попри ситуацію, що склалася з пандемією COVID-19, Україна залишається сильним гравцем у міжнародній торгівлі, гарантуючи світову продовольчу безпеку. 

У ході розмови учасники торкнулися таких тем, як відкриття земельного ринку в Україні, приватизація, енергонезалежність, інфраструктурні та логістичні питання, баланс між експортом і імпортом, питання захисту прав інтелектуальної власності та ін. 

Довідково:

Американсько-Українська Ділова Рада (USUBC) є приватною неприбутковою професійною асоціацією, яка представляє інтереси американських компаній, що працюють в Україні, та українських компаній, які є активні на ринках США або певним чином пов’язані з цими ринками.

Асоціація налічує понад 200 членів та є найбільшою професійною бізнес-асоціацією, яка працює на користь України і розташована поза межами України.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json