Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

06
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Уряд призначив двох заступників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
11.09.2019 | 15:35 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 11 вересня, Кабінет Міністрів України призначив двох заступників Тимофія Милованова – Міністра  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Ними стали:

Світлана Панаіотіді – заступниця Міністра. На посаді опікуватиметься питаннями впровадження антимонопольних політик та стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки. 

Юрист, працювала державною уповноваженою в Антимонопольному комітеті України. Також Світлана Панаіотіді є натхненницею благодійного проекту “Змінюй світ.Даруй своє”.

Дмитро Романович – заступник Міністра. Економіст, експерт в галузі інвестицій, бізнес-клімату, дерегуляції економіки, розвитку малого і середнього бізнесу (МСБ). Працював проектним менеджером реформи “Дерегуляція” в Національній раді реформ. Співпрацював з Офісом реформ Кабінету Міністрів. В 2017-2018 роках був учасником Ukrainian Emerging Leaders Program в університеті Stanford. В 2018-2019 роках на посаді старшого консультанта в Європейському банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json