Міністерство економіки України запрошує українські інноваційні бізнеси на найбільшу виставкову подію в світі

У місті Дубай (ОАЕ) відбудеться Всесвітня виставка «Експо – 2020», яка стане найбільшою виставковою подією у світі. Планується, що захід відвідає близько 25 млн осіб зі 180 країн світу. Українські інноваційні бізнеси зможуть представити свої продукти та послуги на Українському стенді виставки.

Представлення України на EXPO-2020 відбувається за ініціативи та підтримки Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України, Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України та інших органів державної влади.

Взяти участь можуть всі бізнеси з інноваційними рішеннями, а також ті, що представляють напрями: IT, інновації, інвестиції, агро, медицина, виробництво, харчування та інші. 

Умови участі:

  • Участь в EXPO 2020 безкоштовна. 

  • Україна забезпечує безкоштовне розміщення стенду підприємства протягом усього часу проведення виставки (6 місяців). 

  • Усі витрати на створення, монтаж/демонтаж стенду, логістичні витрати та витрати на переліт та проживання персоналу підприємства-учасники покривають самостійно. 

Дата: з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022 року (6 місяців). 

Місце проведення: м. Дубай, ОАЕ. Національний павільйон України в зоні Opportunity (Можливості).

Дедлайн подання заявок: 1 серпня 2021

Для ознайомлення з деталями, переходьте за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1L0mAQWJ1r4O4bUgJH_jg_NlXC1l0GIia/view?usp=sharing 

Для уточнення деталей, будь ласка, комунікуйте: Дар'я Біленко. PR Department. Ukrainian Pavilion Expo 2020 Dubai. Контакти: +38 093 5539632 . Mail: [email protected]

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json