Держава послідовно робить кроки назустріч інвесторам, - Олексій Любченко

Любченко Новікова

Україна зацікавлена в посиленні державно-приватного партнерства та залученні інвестицій в економіку. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Олексій Любченко під час зустрічі з керівництвом голландської компанії Bontrup.

В зустрічі також взяли участь заступниця Міністра економіки Ірина Новікова, т.в.о. голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Костянтин Гура, голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергій Костюк.

Сторони обговорили пропозицію представників компанії Bontrup щодо реалізації інвестиційного енергопроекту на території Чорнобильської зони відчуження в межах реалізації концепції «зеленого» енергетичного переходу України. Компанія  Bontrup планує інвестувати в проект на першому етапі 50 млн євро з перспективою збільшення рівня інвестицій до 1,5 млрд євро. За оцінкою ініціаторів, реалізація проекту дозволить забезпечити робочими місцями близько 10 тисяч домогосподарств.

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Олексій Любченко зазначив, що вважає запропонований напрямок перспективним та наголосив на готовності держави сприяти інвесторам, забезпечуючи рівні конкурентні умови для всіх.

«Конкуренція, рівні умови - це головне, що має забезпечити держава. Все інше бізнес зробить самостійно. Сподіваємось, що вже найближчим часом буде реалізовано низку важливих для країни інвестиційних проектів і створено тисячі нових робочих місць», - сказав Олексій Любченко.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json