Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна приділяє значну увагу прискоренню розвитку ракетно-космічної галузі
17.04.2013 | 17:42 | Прес-служба Мінекономрозвитку

У Державній програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки особлива увага приділяється розвитку високотехнологічних галузей. До них відноситься і авіабудування. Втім, перш ніж говорити про розбудову галузі, виробникам необхідно вирішити найважливіше питання: хто буде споживачем продукції. На цьому зробив акцент у ході інтерв’ю телеканалу директор департаменту стратегічного планування Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Євген Олейніков. 

«Українського ринку недостатньо, щоб задовольнити технологічні умови, бо є певний необхідний обсяг випуску літаків, для того, щоб це було рентабельно. Тому встає питання експорту. Але на сьогодні  цей ринок дуже завантажений і потрібно знаходити власну нішу, як, наприклад,  це робила Бразилія свого часу. Треба визначитись: які саме літаки буде випускати Україна, що будуть затребуваними на зовнішньому ринку: пасажирські, військові, вантажні и т.п. – параметрів багато», - сказав Євген Олейніков.

Разом з тим, він зазначив: важливо підтримувати і розвивати потенціал ще однієї високотехнологічної галузі, яка в Україні досить потужна – ракето-космічної. Адже саме Україна належить до небагатьох країн у світі, які мають повний цикл виробництва: виробляє носії, супутники і має повний комплекс технологій, щоб виводити їх на орбіту.

«Сьогодні в Україні прискорено розвиток ракетно-космічної галузі: створюються  ракетні носії Циклон-4 і ми розраховуємо, що 2014 року відбудеться перший комерційний запуск цієї системи», - розповів Євген Олейніков.

 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json