Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інна Мєтєлєва обговорила з представниками німецько-українського проєкту щодо органічного землеробства пропозиції подальшої співпраці
25.11.2019 | 17:17 | Прес-служба Мінекономіки.

Сьогодні, 25 листопада, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інна Мєтєлєва зустрілась з представниками та аудиторською командою проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» щодо обговорення пропозицій подальшої співпраці.

Під час зустрічі представники проєкту представили підсумки співпраці у 2019 році та обговорили питання залучення експертів до розробки нормативно-правових актів, передбачених Законом України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Крім того обговорили підготовку у впровадженні системи державного контролю (нагляду) у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

Окремо учасники зустрічі наголосили на питанні проведення спільно з профільними організаціями тематичних заходів, сприяння їх діяльності у заходах щодо популяризації української органічної продукції.

Також у ході дискусії учасники обговорювали питання здійснення заходів щодо забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації інспекторів та інших фахівців з органічного виробництва та обігу органічної продукції на базі створеної платформи знань.  

Наприкінці зустрічі учасники висловили пропозиції щодо подальшої співпраці у визначених питаннях та домовились про наступні зустрічі з робочими групами проєкту.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2