Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Законопроект «Про військово-технічне співробітництво» надасть базу для нового рівня забезпечення Збройних Сил України
15.12.2015 | 18:06 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Законопроект «Про військово-технічне співробітництво», підготовлений з урахуванням пропозицій центральних органів виконавчої влади, державних та наукових установ, на своєму другому засіданні обговорила Міжвідомча робоча група, яку створено в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Представники зацікавлених міністерств і відомств, фахівці оборонної промисловості та провідні експерти-науковці надали пропозиції до нової редакції законопроекту. Проект надає основу для якісно нового рівня забезпечення Збройних Сил України, для чого будується сучасна система військово-технічного співробітництва, подібна до тих, які існують у провідних країнах світу. Інше завдання майбутнього закону – сприяти створенню привабливих умов для залучення вітчизняних і іноземних інвестицій, а також новітніх технологій у оборонно-промисловий комплекс країни.

Учасники Міжвідомчої робочої групи з доопрацювання законопроекту «Про військово-технічне співробітництво» визначили шляхи та часові рамки подальшої роботи для його підготовки.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2