Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Наказ від 26.11.2012 № 1347 "Деякі питання управління державними підприємствами та установами, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку України"
29.11.2012 | 14:20 | Департамент відносин власності.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

(Мінекономрозвитку України)

 

Н А К А З

26.11.2012                                          № 1347

Київ

 

Деякі питання управління державними підприємствами та

установами, що належать до сфери управління

Мінекономрозвитку України

 

З метою забезпечення оформлення права постійного користування земельними ділянками, які використовуються державними підприємствами та установами, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку України, здійснення державної реєстрації права державної власності на будівлі, споруди та інші об'єкти нерухомого майна відповідних суб’єктів господарювання, а також ведення обліку об'єктів державної власності та внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру об'єктів державної власності, відповідно до пункту 5 розподілу обов’язків між Міністром економічного розвитку і торгівлі України, його першим заступником, заступником та заступником Міністра – керівником апарату, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.06.2012 № 659 (у редакції наказу                  від 22.10.2012  № 1160),

НАКАЗУЮ:

1. Утворити робочу групу з проведення аналізу ефективності використання, розпорядження та збереження майна, земельних ділянок

державних підприємств та установ, що належать до сфери управління  Мінекономрозвитку України (далі – робоча група), у складі згідно з додатком 1.

2. Надати право голові робочої групи вносити зміни до її складу.

3. Керівникам державних підприємств та установ, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку України, у тижневий строк надати робочій групі відомості  згідно з додатком 2 та копії відповідних документів.

4. Робочій групі проаналізувати діяльність державних підприємств та установ, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку України, щодо:

використання, розпорядження та збереження будівель, споруд, інших об'єктів нерухомого майна та земельних ділянок;

здійснення державної реєстрації права державної власності на будівлі, споруди, інші об'єкти нерухомого майна та оформлення права постійного користування земельними ділянками;

унесення відомостей до Єдиного реєстру об'єктів державної власності.

5. Адміністративно-господарському департаменту (Гошовський М. В.) на підставі здійсненого робочою групою аналізу інформації та копій документів, отриманих відповідно до пункту 2 цього наказу, внести пропозиції щодо проведення на державних підприємствах та в установах, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку України, перевірок ефективності використання, розпорядження та збереження майна, земельних ділянок.

6. Керівникам державних підприємств та установ, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку України, сприяти робочій групі та оперативно надавати її членам необхідні матеріали і документи.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра економічного

розвитку і торгівлі України – 

керівник апарату                                                                                В. П. Павленко

Перелік прикріплених документів
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2