Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Наказ Мінекономіки від 15.12.2005 № 504 "Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2006 рік"
15.12.2005 | 16:34 | Відділ з питань дерегуляції.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

15.12.2005                                      № 504

 

Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

у сфері господарської діяльності

на 2006 рік

 

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"

наказую:

1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2006 рік, що додається.

2. Директорам департаментів, начальникам самостійних підрозділів:

здійснювати підготовку проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2006 рік відповідно до норм Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності";

при підготовці регуляторного акта, який не внесено до затвердженого цим наказом плану, не пізніше десяти робочих днів з дня одержання відповідного доручення подавати інформацію відділу з питань дерегуляції (за формою, наведеною в додатку) для внесення змін до плану;

щокварталу до 1 числа місяця, що настає за звітним, подавати вичерпну інформацію про хід виконання плану відділу з питань дерегуляції.

3. Управлінню суспільно-політичного моніторингу за поданням відділу з питань дерегуляції забезпечити оприлюднення плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2006 рік та змін до нього на ВЕБ-сторінці Міністерства в мережі Інтернет.

4. Заступникам Міністра, директорам департаментів, начальникам самостійних підрозділів забезпечити неухильне виконання, плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2006 рік.

5. Директору департаменту регуляторної політики Жовтусі В. О. забезпечити узагальнення та подання інформації Державному комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

6. Надати право першому заступнику Міністра Романюку С. А. затверджувати зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2006 рік.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ігнатенка В. А.

 

Виконуючий обов'язки

Міністра економіки України                                                              С. Романюк

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2