Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Наказ Мінекономіки від 23.01.2009 № 33 "Про рішення щодо скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Ді.Ві.Ес."
12.03.2013 | 16:19 | Департамент державних закупівель.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

23.01.2009                                                          № 33

Київ

 

Про  рішення щодо  скарги

товариства з обмеженою відповідальністю “Ді.Ві.Ес.”

Відповідно до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 17.10.2008 № 921 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України  від 19.11.2008 № 1017), наказу Міністерства економіки України  від 14.04.2008 № 126 “Про затвердження Порядку розгляду скарг, поданих учасниками до моменту укладення договору про закупівлю”,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити висновок щодо розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю “Ді.Ві.Ес.” стосовно організації та здійснення Пустомитівською центральною районною лікарнею процедури закупівлі за державні кошти робіт столярних (монтаж та демонтаж віконних конструкцій) (оголошення  № 20173 (БУД) в інформаційному бюлетені “Вісник державних закупівель” від 25.09.2008 № 25 (323), що додається.

2. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю “Ді.Ві.Ес.”  у задоволенні скарги.

3. Пустомитівській центральній районній лікарні продовжити процедуру закупівлі відповідно до вимог законодавства з урахуванням затвердженого висновку.

4. Департаменту державних закупівель довести цей наказ до відома товариства з обмеженою відповідальністю “Ді.Ві.Ес.”, Пустомитівської центральної районної лікарні та Державного казначейства протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

 

Міністр економіки України                                                            Б. М. Данилишин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства економіки України

23.01.2009            № 33

ВИСНОВОК

щодо розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю “Ді.Ві.Ес.”

стосовно організації та здійснення Пустомитівською центральною районною лікарнею

процедури закупівлі за державні кошти робіт столярних (монтаж та демонтаж віконних конструкцій).

 

За результатом розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю “Ді.Ві.Ес.” (далі - Скаржник) стосовно організації та здійснення Пустомитівською центральною районною лікарнею (далі - Замовник)  процедури закупівлі за державні кошти робіт столярних (монтаж та демонтаж віконних конструкцій) на підставі наданих Скаржником і Замовником матеріалів та за участі у розгляді скарги уповноваженого представника Замовника установлено.

Відповідно до пунктів 6.1 та 6.2 тендерної документації на закупівлю робіт столярних (монтаж та демонтаж віконних конструкцій), затвердженої рішенням тендерного комітету Замовника від 18.09.2008 (далі - тендерна документація), зазначено, що учасник повинен подати як частину пропозиції документи, які підтверджують відповідність усіх робіт, які учасник пропонує виконувати за договором, вимогам тендерної документації; документальне підтвердження відповідності робіт тендерній документації може бути надано у формі пояснювальної записки та повинно мати, зокрема, розрахунок договірної ціни та кошторис.

Згідно з  протоколом засідання тендерного комітету Замовника  від 23.10.2008 № в-22/5, протоколом засідання тендерного комітету Замовника від 10.11.2008 № в-22/6, пояснень Замовника та тендерної пропозиції Скаржника, наданих  до Мінекономіки листом  від 26.11.2008 № 2283, у складі тендерної пропозиції Скаржником не подано, зокрема, розрахунку договірної ціни. Враховуючи викладене, тендерну пропозицію Скаржника відхилено відповідно до розділу 19 тендерної документації та пункту 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 921 (далі – Положення), як таку, що не відповідає умовам тендерної документації. При цьому Замовником зазначено, що у складі тендерної пропозиції Скаржника було подано локальний кошторис загалом, що не дозволяє перевірити включення всіх робіт окремо по кожному лоту та складений у поточних цінах станом на 20.12.2007.

Згідно з пунктом 56 Положення Замовник визначає переможця торгів з числа учасників, тендерні пропозиції яких не були відхилені, на підставі критеріїв і методики оцінки тендерних пропозицій, зазначених у тендерній документації.

З огляду на зазначене Скаржник не довів наявність з боку Замовника порушень установленого порядку проведення процедури закупівлі, що вплинули на об’єктивність вибору переможця або призвели до дискримінації Скаржника.

Відповідно до пунктів 89 і 90  Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 921 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.11.2008 № 1017), пункту 11 Порядку розгляду скарг, поданих учасниками до моменту укладення договору про закупівлю, затвердженого наказом Мінекономіки від 14.04.2008 № 126, та з урахуванням зазначеного скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Ді.Ві.Ес.” не задоволено.

_____________________________

Директор департаменту

державних закупівель                                                                                      В. А. Новик

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2