Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Наказ Мінекономіки від 23.01.2009 № 32 "Про рішення щодо скарги приватного підприємства "Охоронна фірма "Гетьман"
12.03.2013 | 16:24 | Департамент державних закупівель.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

23.01.2009                                                      № 32

Київ

 

Про  рішення щодо  скарги

приватного підприємства  “Охоронна фірма “Гетьман”

Відповідно до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 921 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.11.2008 № 1017) (далі – Положення), наказу Міністерства економіки України від 14.04.2008 № 126 “Про затвердження Порядку розгляду скарг, поданих учасниками до моменту укладення договору про закупівлю”,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити  висновок щодо  розгляду  скарги приватного підприємства “Охоронна фірма “Гетьман” стосовно організації та здійснення Інститутом проблем математичних машин і систем НАН України процедури  закупівлі  за  державні кошти  послуги з проведення розслідувань і забезпечення    безпеки  (послуги з охорони) згідно з оголошенням  № 26057  (ТРП)  в  інформаційному  бюлетені  “Вісник державних закупівель” № 34(332)/12.2008, що додається.

2. Відмовити приватному підприємству “Охоронна фірма “Гетьман”  у задоволенні скарги.

3. Інституту проблем математичних машин і систем НАН України продовжити процедуру закупівлі відповідно до вимог законодавства з урахуванням затвердженого висновку.

4. Департаменту державних закупівель довести цей наказ до відома приватного  підприємства  “Охоронна  фірма  “Гетьман”,  Інституту проблем математичних машин і систем НАН України та  Державного казначейства України протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

 

Міністр економіки України                                                            Б. М. Данилишин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства економіки України

  23.01.2009          № 32

ВИСНОВОК

щодо розгляду скарги приватного підприємства “Охоронна фірма “Гетьман”

стосовно організації та здійснення Інститутом проблем математичних машин і систем НАН України

процедури  закупівлі  за  державні кошти  послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги з охорони)

 

За результатом розгляду скарги приватного    підприємства    “Охоронна  фірма  “Гетьман” (далі – Скаржник) стосовно організації та здійснення Інститутом проблем математичних машин і систем НАН України (далі ­­– Замовник)  процедури  закупівлі  за  державні кошти  послуги з проведення розслідувань і забезпечення    безпеки  (послуги з охорони), на підставі наданих Скаржником та Замовником матеріалів, з урахуванням пояснень, наданих уповноваженими представниками сторін під час розгляду скарги, установлено.

Згідно з пунктом 4.1 тендерної документації на закупівлю послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (послуги з охорони), затвердженої протоколом засідання тендерного комітету щодо організації проведення процедури закупівлі від 12.11.2008 № 23 (далі – тендерна документація), пропозиція учасника повинна містити, зокрема, завірені підписом уповноваженої особи та мокрою печаткою копії балансу та фінансового звіту за ІІІ квартал 2008 року.

Відповідно до тендерної пропозиції Скаржника та пояснень Замовника, наданих до Мінекономіки листом від 12.01.2009 № 148/9-1, Скаржником  у складі тендерної пропозиції не було надано зазначених документів.

Пунктом 61 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 921 (далі – Положення), встановлено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, коли тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Згідно з протоколом засідання тендерного комітету щодо оцінки тендерних (цінових) пропозицій та вибору переможця процедури торгів на закупівлю послуги з охорони від 22.12.2008 № 27 тендерну пропозицію Скаржника було відхилено на підставі пункту 61 Положення як таку, що не відповідає вимогам тендерної документації (пункту 4.1), а саме: відсутні копії балансу та фінансового звіту за ІІІ квартал 2008 року.

Таким чином, Скаржником не доведено наявності з боку Замовника порушень установленого порядку проведення процедури закупівлі, зокрема пункту 24 Положення, які вплинули на об’єктивність вибору переможця або призвели до дискримінації Скаржника.

Відповідно до пункту 89 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 921 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.11.2008 № 1017), пункту 11 Порядку розгляду скарг, поданих учасниками до моменту укладення договору про закупівлю, затвердженого наказом Мінекономіки від 14.04.2008 № 126, та з урахуванням зазначеного скаргу  приватного підприємства “Охоронна  фірма  “Гетьман”  не задоволено.

_________________________

Директор департаменту державних закупівель                                    В. А. Новик

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2