Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Наказ Мінекономіки від 12.01.2005 № 5 "Про затвердження Положення та вимог для проведення спеціалізованого конкурсу з визначення біржі, на базі якої проводитимуться аукціони з продажу нафти та газового конденсату"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ

ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

12.01.05                                            № 5

Київ

 

Про затвердження Положення та вимог для проведення

спеціалізованого конкурсу з визначення біржі, на базі

якої проводитимуться аукціони з продажу нафти

та газового конденсату

 

На виконання  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від 04.04.2000 № 599 "Про запровадження аукціонів з продажу нафти, газового конденсату,  скрапленого газу та вугілля" та з метою організації проведення спеціалізованого конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення та вимоги для проведення спеціалізованого конкурсу з визначення біржі, на базі якої проводитимуться аукціони з продажу нафти та газового конденсату (додається).

2. Утворити комісію для проведення спеціалізованого конкурсу з визначення біржі, на базі якої проводитимуться аукціони з продажу нафти та газового конденсату, у складі згідно з додатком.

3. Управлінню  фінансування,  бухгалтерського  обліку та контролю забезпечити фінансування опублікування повідомлення про конкурс у газеті "Урядовий кур'єр".

4. Управлінню взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації у триденний термін з  дня підписання  цього наказу забезпечити опублікування Положення та вимог для проведення спеціалізованого конкурсу з визначення біржі, на базі якої проводитимуться  аукціони з продажу нафти та газового конденсату, у  газеті  "Урядовий кур'єр".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра  Чабаненка В.В.

 

Міністр                                                                                                М. Деркач

Перелік прикріплених документів
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2