Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Наказ Мінекономіки від 09.09.2009 № 991 "Про порядок ліцензування експорту товарів"
09.09.2009 | 12:26 | Департамент зовнішньоекономічної політики.

Міністерства економіки України

 

Наказ

09.09.2009                                            № 991

Київ

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

6 жовтня 2009 р. за № 937/16953

Про порядок ліцензування експорту товарів

 

Відповідно до статті 16 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

Положення про порядок ліцензування експорту товарів;

Форму ліцензії на експорт товарів та Інструкцію про її заповнення;

Форму заявки на видачу ліцензії на експорт товарів та Інструкцію про її заповнення.

2. Делегувати структурним підрозділам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та відповідному республіканському органу Автономної Республіки Крим право видачі ліцензій на експорт товарів суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності, які зареєстровані у відповідних регіонах та облікова вартість товарів за договорами (контрактами) яких не перевищує 300 тис. доларів США, крім товарів, на експорт яких необхідне погодження відповідного уповноваженого органу виконавчої влади (у випадках, визначених Кабінетом Міністрів України) та встановлено квоти (кількісні або інші обмеження).

Перелік уповноважених структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та відповідний республіканський орган Автономної Республіки Крим, а також перелік посадових осіб, яким надається право підпису ліцензій на експорт товарів, визначаються окремим наказом Міністерства економіки України.

Відповідно до наданих повноважень структурним підрозділам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та відповідному республіканському органу Автономної Республіки Крим подавати відділу нетарифного регулювання департаменту державного контролю та регулювання зовнішньоекономічної діяльності Міністерства економіки України інформацію про видані ліцензії на експорт товарів у порядку, встановленому наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 50 "Про делегування повноважень щодо видачі документів дозвільного характеру".

3. За оформлення та видачу ліцензій на експорт товарів у Міністерстві економіки України відповідає відділ нетарифного регулювання департаменту державного контролю та регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

4. Відділу нетарифного регулювання департаменту державного контролю та регулювання зовнішньоекономічної діяльності щомісяця до 10 числа наступного періоду подавати Державній митній службі України інформацію про оформлені ліцензії на товари, експорт яких підлягає квотуванню та ліцензуванню.

5. Розгляд документів у Міністерстві економіки України, поданих для оформлення ліцензії на експорт товарів, здійснюється відповідно до Порядку розгляду заявок на видачу ліцензій у сфері нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Міністерстві економіки України, затвердженого наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 01.04.2004 № 122, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.04.2004 за № 482/9081.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економіки України від 31.12.2008 № 933 "Про порядок ліцензування експорту товарів у 2009 році", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21.01.2009 за № 42/16058.

7. Відділу нетарифного регулювання департаменту державного контролю та регулювання зовнішньоекономічної діяльності:

разом з юридичним департаментом забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установлений законодавством строк;

разом з департаментом адміністративно-господарської діяльності та інформатизації довести цей наказ до відома Державної митної служби України, відповідного республіканського органу Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра економіки України Пятницького В. Т.

9. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

Міністр економіки України                                                                                  Б. М. Данилишин

Перелік прикріплених документів
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2