Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Наказ Мінекономіки від 30.01.2009 № 66 "Про затвердження Порядку приймання та опублікування оголошень щодо проведення закупівель товарів, робіт і послуг в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель""
12.03.2013 | 15:45 | Департамент державних закупівель.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

30.01.2009                                                            № 66

Київ

Зареєстровано

в Міністерстві юстиції України

10 березня 2009 р. за N 223/16239

 

Про затвердження Порядку приймання та опублікування оголошень

щодо проведення закупівель товарів, робіт і послуг в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель"

 

Відповідно до пункту 10 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 N 921 (із змінами) (далі - Положення),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок приймання та опублікування оголошень щодо проведення закупівель товарів, робіт і послуг в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель", що додається.

2. Установити, що оголошення про проведення закупівель чи проведення попередньої кваліфікації публікується в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель" безоплатно.

Особливості опублікування оголошень щодо проведення закупівель для підприємств, визначених в підпункті 13 пункту 2 Положення, можуть встановлюватися Державним госпрозрахунковим видавничо-поліграфічним підприємством "Зовнішторгвидав України" за погодженням з Міністерством економіки України.

3. Скасувати наказ Мінекономіки від 05.11.2008 N 634 "Про затвердження Порядку приймання та опублікування оголошень щодо проведення закупівель товарів, робіт і послуг в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр економіки України                                                                                            Б. М. Данилишин

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Міністерства економіки України

від 30 січня 2009 р. N 66

 

Зареєстровано

в Міністерстві юстиції України

10 березня 2009 р. за N 223/16239

 

ПОРЯДОК

приймання та опублікування оголошень щодо проведення закупівель товарів, робіт і послуг в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель"

 

1. Оголошення щодо проведення закупівель товарів, робіт і послуг (далі - оголошення), підготовлене для публікації згідно із затвердженими Міністерством економіки України формами та інструкціями щодо їх заповнення, подається до Державного госпрозрахункового видавничо-поліграфічного підприємства "Зовнішторгвидав України" (далі - підприємство) секретарем тендерного комітету організації-замовника (або іншою уповноваженою особою організації-замовника) або передається телефаксом з наступним надісланням оригіналу оголошення поштою з вказівкою на номер, присвоєний інформаційним бюлетенем "Вісник державних закупівель" при прийнятті цього оголошення телефаксом. Особа, що здійснює передачу оголошення телефаксом, повинна вказати додатково під текстом оголошення своє прізвище, ім'я та по батькові, посаду, номер контактного телефону.

2. Подане організацією-замовником оголошення перевіряється підприємством на відповідність затвердженим Міністерством економіки України формам оголошень та інструкціям щодо їх заповнення.

3. У разі невідповідності поданого організацією-замовником оголошення затвердженим Міністерством економіки України формам оголошень та інструкціям щодо їх заповнення підприємство має право не прийняти оголошення до публікації та запропонувати доопрацювати його. Після доопрацювання оголошення подається до підприємства у порядку, встановленому пунктом 1 цього Порядку.

4. Оголошення, що відповідає затвердженим Міністерством економіки України формам оголошень та інструкціям щодо їх заповнення, реєструється в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель" у строк не пізніше п'яти календарних днів від дати його отримання.

5. Оголошення публікується в інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель" у строк не пізніше семи днів з дати реєстрації відповідного оголошення в такому бюлетені.

 

Директор департаменту

державних закупівель                                                                В. А. Новик

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2