Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Наказ Мінекономіки від 19.10.2010 № 1332 "Про затвердження Порядку погодження в Мінекономіки переліків об'єктів спеціальної соціальної інфраструктури і засобів індивідуального захисту, які формуються місцевими держадміністраціями та виконавчими органами міських рад, затверджуються відповідними місцевими радами та фінансуються за рахунок субвенції"
19.10.2010 | 18:08 | Департамент розвитку секторів економіки.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ  УКРАЇНИ

Н А К А З

19.10.2010                                          № 1332

Київ

Про затвердження Порядку погодження в Мінекономіки переліків

об’єктів спеціальної соціальної інфраструктури і засобів індивідуального захисту, які формуються місцевими держадміністраціями та виконавчими органами міських рад, затверджуються відповідними місцевими радами та фінансуються за рахунок субвенції

З метою реалізації пункту 5 Порядку розподілу у 2010 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, між місцевими бюджетами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2010 № 822,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок погодження в Мінекономіки переліків об’єктів спеціальної соціальної інфраструктури і засобів індивідуального захисту, які формуються місцевими держадміністраціями та виконавчими органами міських рад, затверджуються відповідними місцевими радами та фінансуються за рахунок субвенції.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Сухомлина О. А.

Виконуючий обов’язки Міністра                                                              А. А. Максюта

 

  ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства економіки України

19.10.2010              № 1332

ПОРЯДОК

погодження в Мінекономіки переліків об’єктів спеціальної соціальної

інфраструктури і засобів індивідуального захисту, які формуються місцевими держадміністраціями та виконавчими органами міських рад, затверджуються відповідними місцевими радами та фінансуються за рахунок субвенції

1. Цей Порядок визначає механізм розгляду Мінекономіки переліків об’єктів спеціальної соціальної інфраструктури і засобів індивідуального захисту, які формуються місцевими держадміністраціями та виконавчими органами міських рад, затверджуються відповідними місцевими радами та фінансуються за рахунок субвенції.

2. Розгляд переліків об’єктів спеціальної соціальної інфраструктури і засобів індивідуального захисту, які формуються місцевими держадміністраціями та виконавчими органами міських рад, затверджуються відповідними місцевими радами та фінансуються за рахунок субвенції (далі – переліки), здійснюють:

департамент розвитку секторів економіки;

департамент експертизи та аналізу ефективності державної підтримки;

департамент стратегічних інфраструктурних проектів та сприяння їх реалізації;

департамент регіонального розвитку;

у разі потреби – інші структурні підрозділи Мінекономіки.

3. Структурні підрозділи у межах своєї компетенції здійснюють:

департамент експертизи та аналізу ефективності державної підтримки – проведення експертизи ефективності державної підтримки щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, опрацювання переліків щодо наявності затвердженої в установленому порядку будівельної документації;

департамент стратегічних інфраструктурних проектів та сприяння їх реалізації – опрацювання  переліків  щодо  наявності  затвердженої  в  установленому порядку проектно-кошторисної документації, погодження титулів будов відповідно до Порядку затвердження титулів будов (об’єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.1997 № 995;

департамент регіонального розвитку – розгляд поданих документів на відповідність до переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких здійснюються  заходи із соціально-економічної компенсації ризику населення, що проживає на території зони спостереження згідно з додатком 1 до Порядку розподілу у 2010 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, між місцевими бюджетами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2010 № 822.

4. Строк розгляду переліків структурними підрозділами Міністерства не повинен перевищувати одного робочого дня.

5. Департамент розвитку секторів економіки узагальнює та подає матеріали стосовно запропонованих переліків на розгляд керівництву Міністерства.

6. Погоджувати переліки має право Міністр, перший заступник Міністра (заступник Міністра) відповідно до розподілу обов’язків.

7. Департаменту експертизи та аналізу ефективності державної підтримки отримувати щомісяця до 15 числа від Державного казначейства інформацію про обсяги перерахування субвенції в розрізі місцевих бюджетів та об’єктів, забезпечувати щомісяця до 25 числа збір та узагальнення наданої місцевими держадміністраціями та виконавчими органами міських рад інформації про використання субвенції у розрізі заходів.

___________________

Директор департаменту

розвитку секторів економіки                                                                        О. В. Пендзин

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2