Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Наказ Мінекономіки від 07.05.2009 №430 "Про рішення щодо скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Еко-Груп""
07.05.2009 | 16:14 | Департамент державних закупівель.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

07.05.2009                                                                  № 430

Київ

 

Про  рішення щодо  скарги

товариства з обмеженою відповідальністю “Еко-Груп”

 

Відповідно до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 921 (зі змінами), наказу Міністерства економіки України  від 30.01.2009 № 65 “Про затвердження Порядку розгляду скарг, поданих учасниками до моменту укладення договору про закупівлю”

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити  висновок щодо розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю “Еко-Груп” стосовно організації та здійснення акціонерною компанією “Харківобленерго” процедури  закупівлі  за  державні кошти  шаф металевих для одягу згідно з оголошенням № 04501 в інформаційному бюлетені “Вісник державних закупівель” № 7 (343) від 16.02.2009, що додається.

2. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю “Еко-Груп” у  задоволенні  скарги.

3. Акціонерній компанії “Харківобленерго” продовжити процедуру закупівлі відповідно до вимог законодавства з урахуванням затвердженого висновку.

4. Департаменту державних закупівель довести цей наказ до відома  товариства  з  обмеженою  відповідальністю  “Еко-Груп”,  акціонерної компанії    “Харківобленерго”    та    Першої    Харківської  філії акціонерного комерційного банку “Базис”  протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

 

Міністр економіки України                                                            Б. М. Данилишин

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства економіки України

07.05.2009 № 430

 

ВИСНОВОК

про розгляд скарги товариства з обмеженою відповідальністю “Еко-Груп” щодо здійснення акціонерною компанією “Харківобленерго” процедури закупівлі за державні кошти шаф металевих           

За результатом розгляду скарги товариства з обмеженою відповідальністю “Еко-Груп” (далі – Скаржник) стосовно організації та здійснення акціонерною компанією “Харківобленерго” (далі ­­– Замовник) процедури  закупівлі  за  державні кошти шаф металевих для одягу, на підставі наданих Скаржником і Замовником матеріалів, з урахуванням пояснень, наданих уповноваженими представниками Скаржника, Замовника та учасника-переможця під час розгляду скарги,  установлено.

1. Відповідно до пункту 37 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України  від 17.10.2008 № 921 (зі змінами) (далі – Положення), замовник  безоплатно  надсилає  або  подає  тендерну документацію  особі,  що  зробила запит на її отримання,  протягом  трьох робочих днів з дня отримання від неї такого запиту. При цьому пунктом 16 Положення передбачено, що під  час  проведення  процедур закупівель сторони подають інформацію у письмовій формі; якщо інформація подавалася в  іншій формі,  ніж письмова, зміст такої інформації повинен бути письмово підтверджений сторонами.

Згідно з поясненнями Замовника, наданими до Мінекономіки листом від 16.04.2009 № 43/3289 (далі – пояснення Замовника), тендерна документація на закупівлю товарів – шафи металеві для одягу, затверджена рішенням тендерного комітету від 23.01.2009 (зі змінами від 06.03.2009), Скаржникові не надавалася, оскільки запит на отримання тендерної документації надійшов від  Скаржника    факсимільним  зв’язком    17.03.2009  о  15.59 (лист від 17.03.2009 № 12-32), при цьому кінцевий термін подання тендерних пропозицій було встановлено 18.03.2009  до 10.00. 

Таким чином, Скаржником не доведено, що  Замовником надано тендерну документацію з порушенням  пункту 37 Положення та, зокрема, надання Замовником у складі тендерної документації не всіх додатків (у тому числі основних умов договору).

2. Відповідно до пункту 53 Положення під час розкриття тендерних  пропозицій перевіряється наявність усіх необхідних  документів,  передбачених  тендерною документацією, а також оголошується найменування та адреса кожного учасника, ціна кожної тендерної пропозиції.

Згідно з протоколом про розкриття тендерних пропозицій при здійсненні процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти від 18.03.2009 та поясненнями Замовника,  відхилення тендерних пропозицій учасників під час розкриття тендерних пропозицій не здійснювалось.    Разом з тим,  відповідно до додатка до протоколу оцінки тендерних пропозицій від 03.04.2009 “Перелік відхилених тендерних пропозицій” Замовником відхилено сім тендерних пропозицій учасників процедури закупівлі, в тому числі тендерну пропозиції Скаржника, товариства з обмеженою відповідальністю “Ренесанс Пром Тех” та відкритого акціонерного товариства ЗЕМЗ “Зміївметалосервіс”.

Отже, висновок Скаржника щодо відхилення його тендерної пропозиції під час розкриття тендерних пропозицій та невідхилення тендерних пропозицій вищезазначених учасників, і, як наслідок, порушення Замовником пункту 61 Положення, не підтверджено.

Таким чином, Скаржник не довів  наявність з боку Замовника порушень      установленого      порядку    проведення  процедури закупівлі, які вплинули на об'єктивність визначення переможця процедури закупівлі або призвели до дискримінації Скаржника. 3

Відповідно до пунктів 89, 90 Положення, пункту 13 Порядку розгляду скарг, поданих учасниками до моменту укладення договору про закупівлю, затвердженого  наказом  Міністерства  економіки України від 30.01.2009 № 65,

та з урахуванням зазначеного скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Еко-Груп” не задоволено.

_________________________

 

Директор департаменту державних закупівель                                    В. А. Новик

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2