Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи » Система обліку публічної інформації
Наказ Мінекономіки від 09.04.2009 № 325 "Про рішення щодо скарги приватної виробничо-комерційної фірми "Транс-сервіс"
09.04.2009 | 16:53 | Департамент державних закупівель.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

09.04.2009                                                          № 325

Київ

Про рішення щодо скарги

приватної виробничо-комерційної фірми “Транс-сервіс”

Відповідно до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 921 (зі змінами), наказу Міністерства економіки України від 30.01.2009 № 65 “Про затвердження Порядку розгляду скарг, поданих учасниками до моменту укладення договору про закупівлю”,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити висновок щодо розгляду скарги приватної виробничо-комерційної фірми “Транс-сервіс” стосовно організації та здійснення державним підприємством “Іллічівський морський торговельний порт” процедури закупівлі за державні кошти гумових автопокришок до перевантажувальної техніки (лот № 1 – автопокришки 20,5*25 PR25 MICHELIN XHA E3/L3 радіальна TL; автопокришки 14,00*24 GOOD-YEAR) згідно з оголошенням № 01799 (ТРП) в інформаційному бюлетені “Вісник державних закупівель” № 4(340)/01.2009, що додається.

2. Відмовити приватній виробничо-комерційній фірмі “Транс-сервіс” у задоволенні скарги.

3. Державному підприємству “Іллічівський морський торговельний порт” продовжити процедуру закупівлі відповідно до вимог законодавства з урахуванням затвердженого висновку.

4. Департаменту державних закупівель довести цей наказ до відома приватної виробничо-комерційної фірми “Транс-сервіс”, державного підприємства “Іллічівський морський торговельний порт” і Промінвестбанку протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

Міністр економіки України                                                          Б. М. Данилишин

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства економіки України

09.04.2009        № 325

ВИСНОВОК

щодо розгляду скарги приватної виробничо-комерційної фірми “Транс-сервіс” щодо організації та здійснення державним підприємством “Іллічівський морський торговельний порт” процедури закупівлі за державні кошти гумових автопокришок до перевантажувальної техніки (лот № 1 – автопокришки 20,5*25 PR25 MICHELIN XHA E3/L3 радіальна TL; автопокришки 14,00*24GOOD-YEAR)         

         

За результатом розгляду скарги приватної виробничо-комерційної фірми “Транс-сервіс” (далі – Скаржник) стосовно організації та здійснення державним підприємством “Іллічівський морський торговельний порт” (далі – Замовник) процедури закупівлі за державні кошти гумових автопокришок до перевантажувальної техніки (лот № 1 – автопокришки 20,5*25 PR25 MICHELIN XHAE3/L3 радіальна TL; автопокришки 14,00*24 GOOD-YEAR) на підставі наданих Скаржником і Замовником матеріалів, з урахуванням пояснень, наданих уповноваженими представниками Скаржника під час розгляду скарги, установлено.

Згідно з інформацією, зазначеною у скарзі, один із учасників процедури закупівлі, а саме: товариство з обмеженою відповідальністю “Торговий дім “Євротех” не є офіційним представником торгової марки MICHELIN (Франція), а інший учасник процедури закупівлі товариство з обмеженою відповідальністю “Зевс” запропонував гумові автопокришки до перевантажувальної техніки китайського виробництва, які не є еквівалентом предмету закупівлі за лотом № 1. При цьому, як стверджує Скаржник, Замовником допущено до оцінки тендерні пропозиції цих двох учасників.

Відповідно до пояснень та матеріалів, наданих Замовником до Мінекономіки листом від 23.03.2009 № 07.2-161 на дату подання скарги, отримання її Мінекономіки та зупинення процедури закупівлі Замовником здійснювався розгляд тендерних пропозицій. При цьому рішень про відхилення,  оцінку та акцепт тендерних  пропозицій  учасників  процедури  закупівлі Замовником ще не принято. Таким чином, висновок Скаржника щодо порушення Замовником пункту 61 Положення про за купівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 921 (зі змінами) (далі – Положення), не підтверджено.

Отже, Скаржником не доведено наявності з боку Замовника порушень    установленого    порядку    проведення  процедури закупівлі, які вплинули на об'єктивність визначенняпереможця процедури закупівлі або призвели до дискримінації Скаржника. 

Відповідно до пункту 89 Положення, пункту 13 Порядку розгляду скарг, поданих учасниками до моменту укладення договору про закупівлю, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 30.01.2009 № 65, та з урахуванням зазначеного скаргу приватної виробничо-комерційної фірми “Транс-сервіс” не задоволено.

_________________________

Заступник директора

департаменту державних закупівель                                            С. С. Пересунько

 

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2