Головна » Документи » Система обліку публічної інформації

Календар подій

06
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Наказ Мінекономіки від 03.12.2010 № 1540 "Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2011 рік"
03.12.2010 | 12:38 | Департамент регуляторної політики

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

03.12.2010                                                № 1540

Київ

 

Про затвердження плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2011 рік

 

На виконання статті 7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2011 рік, що додається.

2. Директорам департаментів, керівникам самостійних підрозділів:

здійснювати підготовку проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2011 рік відповідно до норм Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”;

при підготовці проекту регуляторного акта, який не внесено до затвердженого цим наказом плану, не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки цього проекту подавати інформацію відділу з питань дерегуляції (за формою, наведеною в додатку) для внесення змін до плану;

щокварталу до 1 числа місяця, що настає за звітним, подавати  інформацію про хід виконання плану відділу з питань дерегуляції.

3. Відділу Інтернет-ресурсів та баз даних загального користування за поданням департаменту регуляторної політики забезпечити оприлюднення плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2011 рік та змін до нього на веб-сторінці Міністерства в мережі Інтернет.

4. Заступникам Міністра, директорам департаментів, начальникам самостійних підрозділів забезпечити неухильне виконання плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2011 рік.

5. Директору департаменту регуляторної політики Жовтусі В. О. забезпечити узагальнення та подання інформації щодо виконання плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності за 2011 рік Державному комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

6. Право затверджувати зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2011 рік надати заступнику Міністра, який відповідно до розподілу обов'язків між Міністром економіки України, його першими заступниками та заступниками (наказ Міністерства економіки України від 23.04.2010 № 466 (зі змінами)) відповідає за впровадження державної регуляторної політики та розвиток підприємництва.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Русинського М. П.

 

Міністр економіки України                                                                                В. П. Цушко

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json